2737
2734
عنوان

بیاین یکم بهم آرامش بدین خیلی حال روحیم داغونه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 37 پست

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اونا ت‌شرایط سخت ساخته شدن من تاحالا همچین شرایطی نداشتم خیلی برام سخته .شبا ک اصلا نمیخوام تو ...

نه بابا.. هر دختری تو خونه باباش تو ناز بزرگ میشه.. ولی خب وقتی هدفی داری برای رسیدن بهش باید تلاش کنی..سخته میدونم خود من ده سال ازدواج کردم زمان ما کامپیوتر پیشرفته نبود سر پایان نامه هی تایپ میکردم هی برق میرفت نمیدونم چرا.. یه موضوعی هم استادم سر لجبازی بهم داده بود که هیچ مطلب تو نت راجبش نبود حتی به انگلیسی که لااقل بدم ترجمه کنن فارسیشو بنویسم..زخم معده شدیدی گرفتم و از بس حرص خورده بودم و عزا و مرگ و میر فک و فامیل پشت هم افتاده بود ..چقدر دکتر رفتم تا معده ام خوب شد هنوزم ناراحت بشم معده ام عصبی شده معده درد منو میکشه..

ولی باز میگم کاش میخوندم..

مقطع بالاتر قبول شدم دولتی بابام گفت درس بس.. برای زندگیت یه تصمیمی بگیر یا کار یا ازدواج..از شانس تو یه هفته ۴،۵ تا خواستگار اومد.. شوهر کردم گفتم وضع مالیش خوبه مگه خنگم برم درس بخونم کار کنم بدم پسر مردم بخوره و بچه داری کنم و ..گفتم میشینم اون کار میکنه عین خانوم ها.. الان در ظاهر زندگیم خوبه ولی شوهرم بی معرفت.. خائن..چی بگم سرتو درد بیارم..

کاش میرفتم کار میکردم درس میخوندم که بابام بهش فشار نیاد مخالفت کنه با درس خوندنم ولی هیچ وقت شوهر نمیکردم..

آره بهم بگو چجوری کمکت میکنم در حد توانم

۵فصل از یه کتابم‌هست فقط میتونی برام بنویسی؟

باید دست نویس باشه😐

اگه سختته نمیخواد ها بخدا 

پی‌دی افه. فقط میخواد از هرجاش چندخط بنویسی ک مثلا به عنوان خلاصه بدم بهش.اصلا نمیخواد ک از بخونی کتابو. از هرصفحه یک خط هم باشه کافیه.کلا میخوام ۵یا ۶صفحه بشه 

برگه‌اچار

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2731
نه بابا.. هر دختری تو خونه باباش تو ناز بزرگ میشه.. ولی خب وقتی هدفی داری برای رسیدن بهش باید تلاش ک ...

من پشیمون نیستم واقعا دوس دارم درسو ولی خستم الان 

خواستم بگین چیکار کنم گ آرامش پیدا کنم بخونم .

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
میتونم عزیزم فقط دست نویسشو چجوری بهت بدم؟ نمیشه تو ورد تایپ کنم ؟

ن فقط عکس بگیر از نوشته هات بده من 

حالا بیا خصوصی بهت شماره بدم بیای تل ک پی دی اف رو بفرستم عزیزم 

2740