2733
2734
عنوان

خانوم ها بیاین حرف بزنیم دلمون باز بشه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کانالارو دریافت کردیم ولی نمیادش نشون نمیده هر چی جست و جو میکنم نمیاد شاید از انتنمون باشه امکان دا ...

نمیدونم ولی گفت اگه دریافت نکردید رسیوربایدعوض بشه مال مادیجیتال وانتن سرخوده

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2731
تنظیمش ‌کنید اگه نشد یه نفرو بیارین سریع درست میکنه واستون 

حالا به شوهرم ظهر اومد بگم درستش کنه 

بدبخت شوهرم اصلا وقت نمیکنه بخدا همش سرکاره بنده خدا

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
تهران فقط فروشگاه های تغذیه اش بازه بقیه همه بسته است

اخه وضعیت قرمزبود.اینجابازبهتره

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔

ممنونم دوستان پس شبکه ها درسته میادش فقط مال ماست که خرابه لعنت

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
حالا به شوهرم ظهر اومد بگم درستش کنه  بدبخت شوهرم اصلا وقت نمیکنه بخدا همش سرکاره بنده خدا

خسته نباشن واقعا تو این وضعیت خیلی زحتمی میکشن و خسته میشن

مثل ساحل ارام باش 🙃 تا بقیه مثلدریا  بی قرارت باشن 
2740

شما تاحالا دیده بودین همچین علائم رو من یک مدتی که یک جا وایمیستم مثلا میخوام ظرف بشورم بعد یک مدتی پام خارش میگیره شدید میرم میشینم یا شب ها دراز میکشم به پشت سینم خس خس میکنه ولی وقتی وایستادم یا نشستم اصلا اینطور نیست

خسته نباشن واقعا تو این وضعیت خیلی زحتمی میکشن و خسته میشن

بخدا وقت نداره یه نون بخره خودمم بادوتا بچه جرات نمیکنم برم بیرون خدا خیرش بده کار راحتشو بخاطر ما عوض کرد که درامد بیشتری داشته باشه مادر رفاه باشیم

بخدا وقت نداره یه نون بخره خودمم بادوتا بچه جرات نمیکنم برم بیرون خدا خیرش بده کار راحتشو بخاطر ما ع ...

اخی قدر شوهرتو بدون 

ایشالله همیشه در رفاه و ارامش باشین

مثل ساحل ارام باش 🙃 تا بقیه مثلدریا  بی قرارت باشن 
2706