2733
2739
عنوان

خانوم ها بیاین حرف بزنیم دلمون باز بشه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 97 پست
شما تاحالا دیده بودین همچین علائم رو من یک مدتی که یک جا وایمیستم مثلا میخوام ظرف بشورم بعد یک مدتی ...

من شنیدم خس خس سینه خیلی خوب نیست پیگیری کن عزیزم

مثل ساحل ارام باش 🙃 تا بقیه مثلدریا  بی قرارت باشن 
اخی قدر شوهرتو بدون  ایشالله همیشه در رفاه باشین

ولی در عوض من حیلی عصبیم نمیدونم چیکار کنم خسته شدم بخدا دلم میخاد بعضی وقتا اصلا وجود نداشته باشم تو این دنیا از بس عصبی ام طفلکی ها هم بچه هام هم شوهرم راهکاری ندارین  واسه کمتر عصبی شدن

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاوره ی انلاین بگیر

به شوهرم میگم میگه تو چیزیت نیست چیزایی که من میگم گوش کن خوب میشی مثلا اگه یه اشتباهی پسرم بکنع هی واسش توضیح میدم موقف عصبانیتم زیاد حرف میزنم شوهرم میگه سکوت کن تا عصبانیتت بخوابه ولی من نمیتونم 

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
به شوهرم میگم میگه تو چیزیت نیست چیزایی که من میگم گوش کن خوب میشی مثلا اگه یه اشتباهی پسرم بکنع هی ...

خوب سکوت کنی بیشتر میریزه تو خودت ببین چجوری میتونی عصبانیتت روبدون داد پ بیداد فروکش کنی مثلا تلوزیون ببینی هرکاری که عصبانیتت رو میخوابونه

خوب سکوت کنی بیشتر میریزه تو خودت ببین چجوری میتونی عصبانیتت روبدون داد پ بیداد فروکش کنی مثلا تلوزی ...

باید تنها بشم 

دارم کار میکنم بهتر بشم چون هم شوهرم خیلی حوبه هم دوست ندارم بچه هام مثل من بشن دعا کن برام عزیزم

2740