2733
2734
عنوان

من باردار شدم و به مادرشوهرم گفتم ولی اون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 83 پست

درستو غلطش رو‌نمیدونم  ولی خیلیا رو دیدم نمیگن و صبر میکنن،میگن چشم میزنن

البته مادرشوهر من تا میفهمید کل شهر میفهمیدن😕باور کن چک میزدم ،تا میخاستم صبحانه بخورم حاضر بشم برم ازمایش همه بهم پیام تبریک میدان😑

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا یه سنی از بارداری احتمال اتفاقات ناگوار بیشتره

صبر کنید سه چهار ماه بگذره

خیلی بده که به همه بگین و بعد خدای نکرده مشکلی پیش بیاد. اونموقع باید جواب همه رو بدید

بهتره بگذارید زمان بگذاره

اینطوری مجبور نیستید توصیه ها و راهکارهای دیگران رو هم گوش کنید و عملی کنید

چرا انقدر سرهر چیز کوچیکی اینجوری میکنید؟؟

نه واقعا برام سواله؟

اخه این چه مرامیه؟؟

اولا شما موضوع رو به مادر شوهرت گفتی اگه میرفت به کسی دبگه مبگفت الان تاپیک زده بودی که چرا رفت گفت.

دوما مادرشوهرت زن پخته ایه نرفته بگه پیش خودش گفته هم چشمش نزنن هم گفته چرا من برم بگم براخودم شر درست کنم میخواست خودش میرفت میگفت.

سوما شما اگه هدفت از گفتنن به مادر شوهرت این بود که بره به گوش بقیه برسونه خوب خودت میرفتی میگفتی.حتما قبلانم ایتکارو کرده شما رفتار خوبی نکردی اونم گفته بمنچه خودش بره به هرگی خواست بگه نیاد طلبکار من بشه.

دست بردارید خواهشا ازینجور رفتارا.

مرسی.اه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2740

خدایا از شما ن میشه پس افتاد ن پیش .

اگ میگفت میگفتی مادرشوهر فضولم . الان نگفته ناراحتی چرا پنهان کرده 

بنده خدا بهترین کار ممکن داره میکنه اون حتما بقیه عروساش میشناسه .

میخواستی چیکار کنه بلند گو بر داره دادارو دو دور راه بندازه پسرم با زنش رابطه داشته عروسم و حامله کرده .😑

والله من جرات ندارم ن ب خانواده شوهرم ن مادر خودم حرف بزنم . چون هر دو طرف کل دنیارو با خبر میکنن . والله من اگ باردار شم تا ۴ماهگی ب ننه ام نمیگم 

خیلی کار عاقلانه ای کرده.. خدا خیرش بده من که به مامان‌بزرگم که گفتم هر قسمی بگی دادم که کسی رو خبر ...

دقیقا متدر شوهر منم اینجوری ،میشینه به همه میگه بعد میگه قسمم داده تو به کسی نگیا😂😂😂

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
چرا انقدر سرهر چیز کوچیکی اینجوری میکنید؟؟ نه واقعا برام سواله؟ اخه این چه مرامیه؟؟ اولا شما موضو ...

هیچکدوم از حرفات واقعیت نبود

ببحشید🤣🤣من خودمم نمیخام کسی بفهمه

🤗🤗🤗🤗
چون خیلی سرکوفتم دادن و ازیتم کردن میخام بکم دیدید خدا جوابمو داد؟ ولی از یه طرف میترسم

وای اینا چه فکراییه تو رو خدا. مادر شدی دیگه رها کن ذهنت رو

اتفاقا اگر همچین خانواده ای داری و همچین ذهن تاثیرپذیری همون بهتر که فعلا نگی. چون خدای نکرده اتفاقی بیفته باز نمیتونی حرفها رو تحمل کنی. 

2706