2733
2734
عنوان

من باردار شدم و به مادرشوهرم گفتم ولی اون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرت کار درستی میکنه و دقیقا راس میگا بعضیا واقعا چشم میزنن.بزار صدا قلیشو شنیدی بگو.ب نظرم اونا بفهمن شما بارداری کار خاصی نمیتونن بکنن.

من ۹ هفته به مادرشوهرم گفتم.

👩‍👧‍👧❤😍
2728
ترنج ، مامانم ورداشته به همه گفته ..انقد حرص خوردم از دستش همه فامیلای مامانم میدونن

اخه یک ماهگیو میرن جایی میگن؟ بچه تا چهار ماهگی اصلا معلوم نیست بمونه نمونه از مادرتون بعیده 

هیچکدوم از حرفات واقعیت نبود ببحشید🤣🤣من خودمم نمیخام کسی بفهمه

خوب پس معلومه هورمونای بارداری هیلی روت اثر گذاشته.

کسی که نخواد کسی بفهمه ریسک نمیکنه بره به مادر شوهرش بگه.

ما مریض داشتیم ۴ماهگی به شوهرش و۷ماهگی به مادر شوهرش کفت تازه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

عزیزم به نظرم خیلی به چشم و این چیزا فکر نکن خودت اذیت میشی

ولی نیازیم نیست همه زود بفهمن اصلا جدا از چشم و این حرفا وقتی آدمای حسود دور و برت باشن هی بهت استرس بیخودی وارد میکنن دیدم که میگم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2740
ترنج ، مامانم ورداشته به همه گفته ..انقد حرص خوردم از دستش همه فامیلای مامانم میدونن

الان من متوجه نمیشم میخوای بدونن یا ندونن

یا میخوای جاری هات بدونن بقیه ندونن

یا چی

خوشگلم الان شما یه وظیفه داری و لاغیر 

لذت ببر و برات مهم نباشه کی میدونه کی نه

شما که نمیتونی خبری که داده شده پس بگیری پس حرص نخور

😁
خوب پس معلومه هورمونای بارداری هیلی روت اثر گذاشته. کسی که نخواد کسی بفهمه ریسک نمیکنه بره به مادر ...

مریض شمایی😊

برام مهم نیس بقیه. بدونن یا نه

فقط پرسیدم دلیل مادرشوهرم. غیر از چشم زخم خوردن برای نگفتن چی بود؟؟

که همه بچه ها گفتن دلیلی جز این نبود...و البته احتمال سقط و حرفای ازیت کننده بعدش .

سواد درک متن ندارید نظر ندید 😀😁

🤗🤗🤗🤗
مریض شمایی😊 برام مهم نیس بقیه. بدونن یا نه فقط پرسیدم دلیل مادرشوهرم. غیر از چشم زخم خوردن برای ن ...

چه قدر بی ادبی.

من به شما گفتم مریض؟؟بی تربیت

من چون قبلا زایشگاه کار میکردم به زبونمون میگفتیم مثلا نریض اومده رو اون حساب اینجوری گفتم.

سایت که نیست دیوونه خونست

@نی_نی_یار_3    

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706