2752
2734
عنوان

من باردار شدم و به مادرشوهرم گفتم ولی اون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 83 پست
اگه دلت میخواد همه بدونن خودت بگو  این چیزا سلیقه ای هست  چرا انتظار داری مادر همسرت انج ...

چون خیلی سرکوفتم دادن و ازیتم کردن میخام بکم دیدید خدا جوابمو داد؟

ولی از یه طرف میترسم

🤗🤗🤗🤗
2731

آره اتفاقا هیلیم عاقله ک نگفته اگه زبونم لال خدای نکرده اتفاقیم بیوفته برات کسی نمیدونه اینجوری اذیت نمیشی از حرفا و نگاهای معنی دارشون 

انشاالله به امید خدا نی نی خوشگلت زودو سالم میاد بغلت

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بله درست گفته!

همین که آزمایش مثبت میشه نباید جار زد که!

من چوبشو خوردم بارداری اولم سریع به همه گفتم ، ۹ هفته سقط شد

دخترمو ۱۲ هفته رفتم ان تی، حتی به خونواده شوهرم ۱۳ هفته گفتم

فقط مامان خودم میدونست اونم چون استراحت بودم به کمکش احتیاج داشتم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

به خاطر احترام‌ به حرف مادرشوهرت نگو‌ 

خدارو شکر که زن خوبیه و خیر خواسته واست

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
چون خیلی سرکوفتم دادن و ازیتم کردن میخام بکم دیدید خدا جوابمو داد؟ ولی از یه طرف میترسم

کودکانه فکر نکنید 

ضعف شما بوده که سرکوفت خوردید و نباید اجازه میدادید 

الان هم این جواب خدا به اونا یا شما نیست لطف و نعمت هست

چون احتمال سقط و مشکل توی سه ماهه اول کم نیست غالبا صبر میکنن بعد سه ماه خبر میدن

من میفهمم شما ذوق داری ولی بهتره نگی 

😁

عزیزم مبارک باشه انشاءالله به سلامتی و به موقع بیاد بغلت

ربطی به دیر باردار شدن شما نداره گلم

من دومیم رو که باردار شدم زود بهشون گفتم ایشون گفتن فعلا به کسی نگو تا جاش سفت شه 

کار خوبی کرد

هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

خیلی کار عاقلانه ای کرده.. خدا خیرش بده من که به مامان‌بزرگم که گفتم هر قسمی بگی دادم که کسی رو خبر نکنه، اونم قول داد، صبح که بیدار شدم سیل اس ام اس ها برای تبریک میومد😐😐😐

منم اصلا دل نمیخواست کسی بفهمه مخصوصا تو اداره مون اما مجبور شدم استعلاجی ببرم  دیگه مسوول کارگزینی همه جا پخش میکنه گناهش گردن خودش،من که راضی نیستم ببره بره به دوستش میگه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2706