2737
2739
عنوان

فردا سزارین میشم در بیمارستان یاس سپید

| مشاهده متن کامل بحث + 6342 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوش بحالت انتظار به پایان میرسه  من دیگه خسته شدم خیلی اذیت میشم  شبا نمیزاره بخابم یا ن ...

وای من فوبیای حاملگی دارم سره همین سوزش معده و تهوع

میترسم حامله شم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

منم فروردین اونجا زایمان کردم.

اتفاقا تنها اتاق خصوصیش رو هم گرفتم  

انشاالله ب سرسلامتی بیاد بغلت.منو ۱۰ بردن اتاق عمل ب من گفت آخرین چیز جامدی ک اجازه داری بخوری ساعت ۴هست منم کیک و آبمیوه خوردم.تا ساعت ۸ هم با اجازه خودم مایعات خوردم.

دکترت کی ه؟اووووه...زائو رو ک تا ۴ معطل نمیکنن...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
خوش بحالت انتظار به پایان میرسه  من دیگه خسته شدم خیلی اذیت میشم  شبا نمیزاره بخابم یا ن ...

منم شدیدا ریفلاکس دارم و اسید معده م برمیگرده ...همین الان خوابم نمیبره بخاطر ریفلاکس و خارش شدید بدن 

ان شالله از شما هم زود میگذره

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن
2740
اتفاقا من چون نخورده بودم حالت تهوع شدید داشتم

من بخاطر nstمجبوور شدم بخورم‌بعد فرستادن سزارین اورژانسی.آمپولا رو که می زدن بالا می آوردم.

یه حکمتی داره که میگن ناشتا باشین

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
الان معمولا همه رو بیحس میکنن

بیحس بشی مشکل نداره یه چیز سبک الان بخوری.ولی نخور.باید قبلش از دکترت سوال میکردی.نهایت صبح یه زنگ‌بزن یا رفتی دیدی ضعف داری خودشون یه چیزی مناسب میدن بخوری اگر مشکل نداشته باشه.چون چهار دکتر بیاد شایدهمون چهار عمل نشی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
امشب ساعت 9 شام خوردم  اگه تا فردا عصر چیزی نخورم خیلی ضعف میکنم  برای بیحسی از کمر هم ب ...

منم از کمر بودم 

فردا بری احتمالا سرم غذایی رو شروع می کنن 

ولی تا ۱۲میتونستی یه چیزی بخوری

وای من فوبیای حاملگی دارم سره همین سوزش معده و تهوع میترسم حامله شم

نمیخام بترسونمت ولی واقعا دهنم سرویس شده 

فقط میخام زودتر بگذره 

با اینکه قرص خوردم واسه معده ولی امشب اینقدر سوزش معده دارم که دیوونه شدم 

انشالله که شما این مدلی نباشی

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
منم فروردین اونجا زایمان کردم. اتفاقا تنها اتاق خصوصیش رو هم گرفتم     انشاالله ب سرسلام ...

نمیدونم ..دکتر گفت از 10 به بعد چیزی نخور برو بیمارستان 

همیشه تا 4 مطب هست ...دکترم طلایی راد

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن
من بخاطر nstمجبوور شدم بخورم‌بعد فرستادن سزارین اورژانسی.آمپولا رو که می زدن بالا می آوردم. یه حکمت ...

منم طبیعی قرار بود بشم نشد رفتم سز بعد ۵ ساعت ولی سرگیجه و تهوع داشتم