2737
2734

دکترم گفته 10 برم بیمارستان ..خودش حدود 4 عصر میرسه 

صبحانه چیزی نخورم؟

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن

پیش پیش مبارکه ان شاءالله راحت باشه واست 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه مبارکه ❤

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
2728

ایشالا راحت باشه زایمانت 

مبارکت باشه

اگ لازم بود نخوری میگفت 

تو بیمارستان بهت میگن دیگ 

8ساعت نخوری ناشتایی دبگ

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
پیش پیش مبارکه ان شاءالله راحت باشه واست 

ممنون عزیزم ...بیمارستان خصوصیه ولی کوچیکه ..خدا کنه اتاق خصوصی گیرم بیاد...برای نفس کشیدن هم اونجا پول میگیرن..هفته قبل بخاطر پلاکت اونجا بستری بودم

2738

مبارکه عزیزم ‌.سعی کن تو چند ساعت اول اصلا تکون ندی سر و بدنتو . بیحسی رفع بشه درد میگیره اگه قبلش تکون داده باشی.من نمیدونستم خیلی اذیت شدم

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

بیهوش میشی یا بی حسی 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
مبارک باشه  کاش از خودش می پرسیدی  چیزی نخور تا بری بپرسی  برا من که ۲سز  شدم ...

امشب ساعت 9 شام خوردم 

اگه تا فردا عصر چیزی نخورم خیلی ضعف میکنم 

برای بیحسی از کمر هم باید اینقدر ناشتا بود؟😟