2737
2739
عنوان

فردا سزارین میشم در بیمارستان یاس سپید

| مشاهده متن کامل بحث + 6342 بازدید | 50 پست
من چهار ماهمه.یه بارم تهوع نداشتم.نترسون خودتو . قرار نیس حال همه بد شه.انرژی مثبت بدی چیزی نمیشه

منم ۴بار بارداری داشتم ن تهوع ن استفراغ...راست میگه شور و اضطراب نده ب خودت...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
آراد

عزیزم شما از بیمارستان یاس سپید راضی بودی؟

هزینت چقد شد؟

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما از بیمارستان یاس سپید راضی بودی؟ هزینت چقد شد؟

اصصصصصلا راضی نبودم 

الان هم بخیه م عفونت کرده کلی درگیرم ..بعد از عمل هم خیلی درد کشیدم و عفونت مثانه هم داشتم بخاطر سوند 

بسیار بیمارستان ضعیف و کادر بیسواد و غیر حرفه ای 

خواهشا اونجا نرید

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن
اصصصصصلا راضی نبودم  الان هم بخیه م عفونت کرده کلی درگیرم ..بعد از عمل هم خیلی درد کشیدم و عفو ...

ممنون گلم باشه

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
اصصصصصلا راضی نبودم  الان هم بخیه م عفونت کرده کلی درگیرم ..بعد از عمل هم خیلی درد کشیدم و عفو ...

سلام عزیز دکترتون کیبود،دکتر خصوصی خودتون بودن یا از بیمارستان ؟؟؟ دکتر منم اونجا رو گفته مردم یا یاس سپید خیلی استرس دارم

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت
سلام عزیز دکترتون کیبود،دکتر خصوصی خودتون بودن یا از بیمارستان ؟؟؟ دکتر منم اونجا رو گفته مردم یا یا ...

یاس سپید اصلا نرید ...اصصصصلا ...بسیار افتضاحه 

مردم خیلی خیلی بهتره ..خواهرم و زنداداشام مردم بودن عالی بود ..من فکر کردم یاس بهتره ...ولی تا سه ماه افتادم ..الانم بخیه هام درد داره بعد از چهارماه ..دکترم مال خودم بود خصوصی بود..ولی بیمارستان و امکانات افتضاح ..پرستارهای بی تجربه ...

گر عارف حق بینی چشم از همه بر هم زن ....چون دل به یکی دادی ، آتش به دو عالم زن