2737
2734
عنوان

عشق یا حماقت

180 بازدید | 17 پست

بعد از خاطره مهسا و رضا یاد یک جریانی افتادم آقایون هم جواب بدن خوشحال تر میشم 

من یک دوستی داشتم این بایک پسری 7 سال دوس بود پسره اومد خاستگاری اما به دلایل مختلف خانواده دختره مخالفت کردن دختره رفت ازدواج کرد به مدت 3 سال بعد 3 سال به علت اعتیاد پسره و بی مسولیتی طلاق گرفت. به محض طلاق دوس پسر سابقشون از بلاکی در آورد دید از قضا پیام داده و... دوس پسرش میگفت من هر از گاهی با شماره خودم پیام میدادم ببینیم کی من و از مسدود بودن در آوردی دوباره دوس میشن پسره میاد خاستگاری این بار ازدواج میکنن الان 2 سالم هست باهمن خیلی خوشبخته دختره. شوهر منم دوستم بود و خیلی دوسم داشت خیلی هم تلاش کرد بهم برسه اما میگه من پسرو رو درک نمیکنم اگر تو ازدواج میکردی هیچ وقت نمیگرفتم دوباره😔😔😔به نظرتون کدوم منطقی تره؟ 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ازدرون زندگیش خبرنداری

اتفاقا صمیمی هستیم خدا رو شکر خیلی زندگی نرمالی دارن هزار مرتبه شکر ولی حس میکنم عشق پسره خیلی واقعی تره همسر من عشقش واقعی نیست

والامن دخترباشم عشقم برام بجنگه و ب هردلیلی خونوادم نزارن و طرفم ب زورزن بگیره یازنش بدن و طلاق بگیره بازبیادخواستگاریم جواب مثبت میدم..همچین عشقاکم پیدامیشن..خوشبخت بشید عزیزم شماو دوستتون

2738
اتفاقا صمیمی هستیم خدا رو شکر خیلی زندگی نرمالی دارن هزار مرتبه شکر ولی حس میکنم عشق پسره خیلی واقعی ...

اگه‌عشقش‌واقعی‌نبودنمیگرفتت‌که‌همون‌موقه‌که‌باهاش‌دوست‌بودی‌ولت‌میکرد

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁
منم میگم اگر کسی عاشق باشه فقط میخواد به یارش برسه به جزئیات توجه نمیکنه

من عاشق شوهرمم از8سال قبب ازدواجمون عاشقش بودم از5سال قبل ازدواجمون باهاش بودم

خیلی خیلی هم سخنی کشیدم واسه رسیدن بهش 

عشق من طوریه ک تو کل دوست و فامیل رسوا شده بودم

الانم ک ازدواج کردیم100برابر بیشتر عاشق و. وابستشم 

انقد ک کوتاه اومدنا و صبوریام و کم توقعیام سوژه فامیل شده ولی این حس دارم ک اگ شوهرم با کس دیگ ازدواج میکرد دیگ نمیتونستم باهاش ازدواج کنم

شاید حسم تا آخر عمر باهام میموند ولی نمیتونستم اونو به عنوان شوهر خودم بپذیرم

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
اکثر پسرا از نوع دوست پسرت هستن سخته و بی نهایت سخته کسی ک یه عمر فکر میکردی مال تو هست تو هنوز مجر ...

منم میگم پسره پا رو حس و غیرتش گذاشت الان به خواسته اش رسیده وخوشحاله. اما اگر ما بودیم یک عمر باید حسرت میموند تو دلمون

من عاشق شوهرمم از8سال قبب ازدواجمون عاشقش بودم از5سال قبل ازدواجمون باهاش بودم خیلی خیلی هم سخنی کش ...

خوب گفتی حالا که دارم فکر میکنم شاید منم همینطور. حالا  حس مرد ها رو 3 برار کن🙄🙄

منم میگم پسره پا رو حس و غیرتش گذاشت الان به خواسته اش رسیده وخوشحاله. اما اگر ما بودیم یک عمر باید ...

خدا میدونه شایده پسره بی نهایت عاشق دختره بود 

اما من شخصا این نوع رفتار رو از وابستگی و اعتماد ب نفس پایین میبینم‌

شما پسره رو میشناسید؟؟آدم با اعتماد بنفسی هست؟؟

2706