2737
2739
عنوان

لطفا خواهش میکنم بیاین کمکم حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 69 پست
ببین شما اول در قبال خودت مسئولی خواهر و‌بر ادرت میرن دنبال رندگی خودشون‌اصلا منظورم این نیست که خدا ...

اینم درسته !!بارها بهش فکر کردم... الان چیزی ک تصمیم بوده اینه حداقل ی مدت بگذره تا بتونم این رو قبول کنم چون طلاق کابوس بچگیام بوده،ولی این زندگیم داره روحمو میکشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزجان هیچ کس خوب مطلق نییس من ک جای خودمو دارم... و اینکه من میگم در حقم بد کردن نگفتم اونا بد هس ...

وظیفه پدر و مادرتون نیست که به شما برسن.پدر و مادر میتونن تا سن قانونی در حد توان امکانات فراهم کنن پس از هیچکس انتظار نداشته باشید.این باور تو جامعه ما هست که باید همش حمایت کنن مارو

.

اگر از شوهرتون هم انتظار دارید خیلی آروم باشه که از نظر من هم انتظار بجایی هست ولی اونم داد و دعوا میکنه شاید اون هم تحت فشاره.

باز هم میگم بشینید باهم حرف بزنید و به این حرف زدن ها به عنوان سرمایه زندگیتون نگاه کنید.هیچ زندگی با داد و دعوا ب جایی نرسیده.اگر اون داد زد سعی کن ارام حرف بزنی.اگر تاثیری نداشت مشاور برو و اگر باز تاثیر نداشت به فکر طلاق باش نه اینکه این فکر بیاد تو سرت.

اینستاگرام : imsaasy
2728
درک چند نکته برام سخت بود!!!!  اینکه عیب و ایراد و همیشه تو دیگران دیدی!!! هم خانوادت بدن ... ...

بعد اینکه من بخاطر طلاقی ک قبلا پدرومادرم داشتن توی دستای قبلی گفتم فوبیای طلاق دارم ،از اسمشم بدم میاد،سه ساله ک دارم می‌جنگم واسه زندگیم،هردری زدم ک شوهرم همراهم بشه ولی فقط پول میخاد همین.

وضع مالیمون خداروشکر خوبه دوتاخونه داره کارخوب حقوق خوب...ولی من لذتی نمی‌برم چون خاسته هاش تمومی نداره...بارها خاستم حرف بزنم گفته نگو... شما بگو با کسی ک نخاد و فکر کنه زندگیش گل وبلبله چکار کنم؟!!

بعد اینکه من بخاطر طلاقی ک قبلا پدرومادرم داشتن توی دستای قبلی گفتم فوبیای طلاق دارم ،از اسمشم بدم م ...

نمیخام ناراحتت کنم ولی تا وقتی توی صحبتات همش واژه پول باشه بحث ها بیفایدست.یا شما ضعف مالی داری یا شوهرتون که بحث پول بینتون هست.

من نمیتونم اطلاعاتی بهت بدم.اما همسر منم زیادی رو پول حساسیت داشت و بعد ۲ ساعت صحبت کاملا تمام شد و الان چند ماهه کاملا مشکل حل شده.

پیشنهاد میکنم پیش یه مشاور برید 

وظیفه پدر و مادرتون نیست که به شما برسن.پدر و مادر میتونن تا سن قانونی در حد توان امکانات فراهم کنن ...

من بچه طلاقم وشاید اینو دیده باشین ک سعی میکنن روی پای خودشون وایسن،من هیییچگونه خاسته مالی ازشون نداشتم چون بقول شما نباید انتظاری داشت،ولی وطیفشونه ک برای من انجام بدن چون در قبال من مسئولیت دارن، ومن فقط و فقط حمایت عاطفی خاستم همین ک نبود...اگرم بود با هزار منت.

شوهرمم باهام راه نمیاد 

اگر مبومد من ۳شب نمیومدم اینجا ک یکی کمکم کنه راه حل بده

نمیخام ناراحتت کنم ولی تا وقتی توی صحبتات همش واژه پول باشه بحث ها بیفایدست.یا شما ضعف مالی داری یا ...

خوش بحالت ک با دوساعت صحبت حل شده... بدبختی زندگی من همین پول لعنتیه،،بخدا نه طلا میخام نه خونه نه هیچی... فقط خاستم از این چیزی ک داریم لذت ببریم بچه ،عشق،محبت....

ولی فقط و فقط میگ ماشین آنچنانی خونه آنچنانی.. حرف عاشقانه منو شوهرم همینه

2738
من بچه طلاقم وشاید اینو دیده باشین ک سعی میکنن روی پای خودشون وایسن،من هیییچگونه خاسته مالی ازشون ند ...

هیچکس به شما راه حلی نخواهد داد . همه فقط نظر خودشون و میگن.

راه حل شما پیش یک مشاور خانوادست.کسی که سواد این کارو‌ داره.زندگیتو با حرف من و امثال من که هیچی نمیدونیم خراب نکن.

دست هم و بگیرید برید مشاور قشنگ عیب یابی کنید.چه ایرادی داره؟؟ مگه ماشینمون خراب میشه ما نمیریم پیش مکانیک؟؟؟ اگر زندگیمون هم جایی لرزید باید بریم پیش متخصص اون.

خیلی خوشحال میشم که اینکارو به خاطر زندگیتون انجام بدی و افکار متفی طلاق و بچه طلاقم و بندازی بیرون.

خوش بحالت ک با دوساعت صحبت حل شده... بدبختی زندگی من همین پول لعنتیه،،بخدا نه طلا میخام نه خونه نه ه ...

خب بگو فراهم کن و‌من هم در حد توان کمک میکنم.زندگیتونه به هم کمک کنید.این حرفا چیه واقعا درک نمیکنم

هیچکس به شما راه حلی نخواهد داد . همه فقط نظر خودشون و میگن. راه حل شما پیش یک مشاور خانوادست.کسی ک ...

عزیزجان شاید الان باز بگی ک میخای بگی تو خوبی بقیه بد

ولی خداشاهده از سال اول زندگیمون دارم میگم بیا برا مشکلاتمون بریم پیش مشاور میگه مگ ما مشکل داریم!!میگم تو نداری من دارم ولی باز نمیاد...

خودمم تنها رفتم مشاوره میگ فایده ندارد تا شوهرت نباشه...

دردمو ب خانوادم گفتم ک بیان حلش کنن از ترس طلاق نیومدن،

ب پدر شوهرم گفتم طرف من هست ولی فایده نداشت...

چون از طلاق میترسم از اتفاقات بد بچگیم میترسم هرکاری باشه انجام میدم برا زندگیمولی

تنهایی میشه؟!

خب بگو فراهم کن و‌من هم در حد توان کمک میکنم.زندگیتونه به هم کمک کنید.این حرفا چیه واقعا درک نمیکنم

فراهم کردنشو میخاد من با نخوردن و نپوشیدن و خرج نکردن و سرکار رفتن من انجام بده...تو اوج دارایی من ندارترینم

دعوامم با خانوادم سر شوهرم بود ک میگفتن از وقتی شوهر کردی گدا شدی نه میپوشی ن خرج می‌کنی...

بشین باهاش حرف بزن و بگو که رابطتون خراب شده.حتی اگر شوهرت راضیه از این رابطه و تو ناراحتی اون باید حلش کنه.نمیتونه بگه که همش تو عیب داری یا مشکل توعه.اگر کفت عیبی نداریم بگو این حس تو‌ من هست که زندگیمون یکم سرد شده.حرفی از طلاق نیار.فقط بگو مثل قبلا نیست.دوست دارم مشکلات حل بشه و باز هم خنده هامون دنیارو قشنگ کنه.

فراهم کردنشو میخاد من با نخوردن و نپوشیدن و خرج نکردن و سرکار رفتن من انجام بده...تو اوج دارایی من ن ...

دخالت خانوادتون بیجا بوده و بهشون مربوط نیس چی میپوشید.من دیگه دارم بیهوش میشم از بیخابی.بشین باهاش حرف بزن شاید تو فکر میکنی پول داره اما نداره یا جایی سرمایه میزاره.

مشکل ما هم این بود که همسرم فکر میکرد دارم و خرج نمیکنم و چند ماه اذیت شد.وقتی فهمید دارم کجا پول خرج میکنم از چند ماه رفتارش شرمنده شد و عذرخواهی کرد.

ممنون ک خوندی نظرات منو

ینی بنظر شما فردا نرم!!!گفتم برم تهران خونه خالم ولی بااین وضعیت نمیشه سربار کسی شد

معلومه که نرو! شوهرت رو واقعا دوست نداری؟ فردا ببینی دست تو دست یه زن دیگه است برات مهم نیست؟ امکان زندگی مستقل داری؟ اکه اینجوره طلاق بگیر! وگرنه الکی حرف طلاق رو پیش نیار. قهر هم نکن. قهر مزخرف ترین چیز تو زندگی مشترکه

2706