2726

سلام دوستان توروخدا راهنماییم کنید حالم بده این وقت شب کسی نیست کمکم کنه....بخاطراین عضو شدم یکی کمکم کنه الان...

دیروز باخانوادم دعوام شد از شانس بدم همون موقع هم شوهرم از سر کار اومد فهمید تلفنی دعوامه با مادرم... از بچگی هیییچ خیری واسم نداشتن همه جهیزیمو خودم خریدم،خودم قسط واممو دادم ،ولی بخاطر اینکه سرکوفت نشنوم ب شوهرم گفتم همه رو خانوادم دادن،درصورتی ک هیچ غلطی واسم نکردن... دیروز گفتم قیدمو بزنید منم کاری باشما ندارم...خیلی حالم بدبود یه عالمه دادزدم طوری ک خاستم بیهوش بشم...بایه عالمه قرص آرامبخش امروز یه کم بهترشدم...

من از قبل ی سری مشکل باشوهرم داشتم،خیلی خسیسه فقط فکر پوله،سه ساله ازدواج کردم هیچ خیری ندیدم ،هیچ پولی براخودم نمیده....

سردمزاجه،حرف نمیزنه،بداخلاقه...

خبرمرگم ی خورده پس انداز داشتیم من گفتم بذاریم بورس ک از شانس بدم ب اون ریزش خورد...جهارماهه مغز منو خورده ک توباعثش شدی.... هستین بقیشو بگم؟!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا اینکه امروز حالم از خودم خرااب بود شوهرمم سر مسایل مالی باز شروع کرد ک دارو ندارمون رفت و.... 

منم اصلا باهاش حرف نزدم کلی ک گفت منم گفتم فک کردم تو حداقل واسم ی پناه میشی انگاری اشتباه کردم...اومدم خونه اومد بغلم کنه داد زدم ک ولم کنه اونم چندتا حرف زد ک گم شو ...اومدم تو اتاق خواب تا چند دقیقه پیش دیدم داره بلند بلند فحش میده

ک بی پدر و مادر زیر گاز رو چرا خاموش نکردی کثافت اشغال....حالا بار اولشه ک تواین دوسه ساله فحش داده... 

وای خدا ب سر کسی نیاره.. من پدرم فوت شده حالم خیلی بد شد...

اره همه رو دارم وضعیتشونم بد نیست... ولی این میگ ک از همه چی عقب افتادیم

ای بابا .... بگو خوب تو میگفتی چیکار کنیم ایده ای نداشتی من اقدام کردم 

حالا رفته بودی تو سود گذاشته بود به پای خودشاااا همشون همینن

ای بابا .... بگو خوب تو میگفتی چیکار کنیم ایده ای نداشتی من اقدام کردم  حالا رفته بودی تو سود ...

چکار کنم الان؟!بالون فحشاش از چشمم افتاده... میخام ی هفته ای برم ی گوشه ای از دست همشون نمی‌دونم خوبه یا بد نمی‌دونم اصن چکار کنم

چکار کنم الان؟!بالون فحشاش از چشمم افتاده... میخام ی هفته ای برم ی گوشه ای از دست همشون نمی‌دونم خوب ...

من چند وقت پیش دو هفته قهر کردم رفتم خونه خواهرم انقدر خوش‌گذشت بهم انگار یه جون دوباره گرفتم

ولی فهمیدم که ازدواجم رو به فرجامه تو همون ۱۴روز الانم شرایط طلاق ندارم (خونه و درآمد...) شرایطم جور شه یه ساعت نمیمونم

چکار کنم الان؟!بالون فحشاش از چشمم افتاده... میخام ی هفته ای برم ی گوشه ای از دست همشون نمی‌دونم خوب ...

فعلا تحملش کن ولی به فکر خودت و آینده ات باش تا بعدا شرایط جور شه حذفش کنی

2706