2733
2734
عنوان

لطفا خواهش میکنم بیاین کمکم حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 69 پست
خیلی میترسم ... از بچه میترسم..نمیخام اشتباه مادرپدرمو بکنم،اخلاقش اومده دستم ک بفهمه مجبورم تحمل کن ...

خوب عاقلانه اش هم همینه من یه شرایط خاص داشتم که باید زود بچه دار میشدم اگر شرایط جسمی نرمالی داری بچه خودش یه بحرانه خیلی روابط زن و شوهر رو تحت تاثیر قرار میده

به نظر من سعی کن دعوا رو کش ندی ،و قهر طولانی نباشه ،الان هم عصبی هستی اولین چیزی که به ذهنت میرسه ط ...

بخدا اصلااامن امروز حس دعوا نداشتم زخم جای دیگ رو خورده بودم این بجا مرهم بدتر زخمم زد،ب چه دلخوشی باهمچین مردی بمونم!!آدم مونس میگیره واسه روزای سختش نه خوشیاش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عاقلانه اش هم همینه من یه شرایط خاص داشتم که باید زود بچه دار میشدم اگر شرایط جسمی نرمالی داری ب ...

خدا برات نگهش داره من عااشق بچه هستم میمیرم واسه بچه.ولی نمیخام سختیا خودمو بکشه.پدرومادرش بایدتو عشق بزرگش کنن نه مث خودم تو جنگ ودعوا

2731
اصن صبح پاشو بگو‌من فکرامو کردم تو برو خونه مادرت من چند روز ریختتو  نبینم 😅

امشب بش گفتم هی نگفت ب کی  بدبختی اینه فردام س۷میره تا۴بعدظهر نمیاد... جا دیگ واسه این حرفا نمی‌مونه

فک کنم من باید برم  

خدا برات نگهش داره من عااشق بچه هستم میمیرم واسه بچه.ولی نمیخام سختیا خودمو بکشه.پدرومادرش بایدتو عش ...

درسته من و شوهرم که دعوا میکنیم پسرم انگار که دنیا به آخر رسیده هی دست ما رو میگیره مینشونه کنار هم منم فقط به خاطر پسرم تصمیم گرفتم با اخلاقای گند شوهرم فعلا کنار بیام چون ارزش نداره بچه ام تن و بدنش بلرزه تا بعدا توافقی جدا شیم اگه خدا بخواد بدون دردسر

درسته من و شوهرم که دعوا میکنیم پسرم انگار که دنیا به آخر رسیده هی دست ما رو میگیره مینشونه کنار هم ...

عزیز من بچه طلاقم با گوشت و خونم درک میکنم ک چقدد جدایی رو بچه تاثیر داره.نمیدونم چه سختی هایی کشیدی ولی بعنوان ی زن درک میکنم ک هیچ عشقی ندیدی ک اینقد دلت پره..وگرنه زنی ک عشق ومحبت میبینه دوراز جون مریض نیس ک به جدایی فک کنه...ولی شما بخاطر بچت تمااام تلاشتو بکن ک جدا نشی،حداقل تا ازدواج پسرت..

2740
عزیز من بچه طلاقم با گوشت و خونم درک میکنم ک چقدد جدایی رو بچه تاثیر داره.نمیدونم چه سختی هایی کشیدی ...

دیگه خدا باید بهم کمک کنه تحملمو زیاد کنه وگرنه برای بچه خیلی سخت میشه ....

توکل به خودش....

درسته من و شوهرم که دعوا میکنیم پسرم انگار که دنیا به آخر رسیده هی دست ما رو میگیره مینشونه کنار هم ...

من خداشاهده الان بخاطر خواهر برادرم طلاق نمی‌گیرم چون ضربه طلاق رو ی بار خوردن...شما ک بچته دیگه بدتر... بعضی وقتا خانواده قربانی میخاد....

نمی‌دونم درسته این قربانی شدن یا نه

دیگه خدا باید بهم کمک کنه تحملمو زیاد کنه وگرنه برای بچه خیلی سخت میشه .... توکل به خودش....

انشالله ک بااین دل شکسته امشبم دعا میکنم ک مشکلت حل بشه عزیز وزندگیت رو ب راه بشه..

دیگه خدا باید بهم کمک کنه تحملمو زیاد کنه وگرنه برای بچه خیلی سخت میشه .... توکل به خودش....

ممنونم ک ب درد دلم گوش دادی عزیزم فقط شما بودی تو تاپیکم این نشونه قلب بزرگته

درک چند نکته برام سخت بود!!!! 

اینکه عیب و ایراد و همیشه تو دیگران دیدی!!! هم خانوادت بدن ... هم شوهرت بده... و شما خوب مطلق!!! 

بحث دومم سر اینه که چون الان وضع خوبی ندارید و شوهرت فحش داده دلت طلاق میخاد؟؟؟ واقعا؟؟؟

بهتره تو این مواقع همیشه ارام باشید و نه داد و دعوا..

تنها کسی که پیش شما خواهد ماند شوهرتون هست.بهتره بشینید باهم منطقی صحبت کنید.

هرچند خانواده های ما فرهنگ صحبت و به ما یاد ندادن و فقط داد و دعوا دیدیم.

فکر نکنید الان همه گل و بل بل هستن و فقط شوهر شما بد هست.این روزها اوضاع اقتصادی ۸۰ درصد خانوارها خرابه.مدارا کنید و پشت هم باشید

اینستاگرام : imsaasy
من خداشاهده الان بخاطر خواهر برادرم طلاق نمی‌گیرم چون ضربه طلاق رو ی بار خوردن...شما ک بچته دیگه بدت ...

ببین شما اول در قبال خودت مسئولی خواهر و‌بر ادرت میرن دنبال رندگی خودشون‌اصلا منظورم این نیست که خدایی نکرده  طلاق بهترین کاره ولی قربانی هیچ چیز و‌هیچ کس نشو چون اگه تو به خودت فکر نکنی کی میکنه سلامت روان و‌ جسمت رو‌در نظر داشته باش

طلاق تابو‌ نیست یه زمانی کم بوده چون آدما چاره نداستن الان تو فامیل و دوست آسنا ما تو هر خانواده حداقل یه طلاقه

درک چند نکته برام سخت بود!!!!  اینکه عیب و ایراد و همیشه تو دیگران دیدی!!! هم خانوادت بدن ... ...

عزیزجان هیچ کس خوب مطلق نییس من ک جای خودمو دارم...

و اینکه من میگم در حقم بد کردن نگفتم اونا بد هستن...

خانواده رو آدم میخاد که زمان سختی کنارش باشن،من هیچوقت نبودن...

شوهرم دیروزدید حال من بده  بجای دلداری دادن خودشم منو زخم زد.اصلا من بی حساب گفتم ولی وظیفه اون این بود منو آرومم کنه...