2733
2739
عنوان

لطفا خواهش میکنم بیاین کمکم حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 69 پست
من چند وقت پیش دو هفته قهر کردم رفتم خونه خواهرم انقدر خوش‌گذشت بهم انگار یه جون دوباره گرفتم ولی ف ...

آخه من الان اونجا رو هم ندارم...خانوادم خیلی بدی درحقم کردن..حاضرم اینجا بپوسم برنگردم...برم کجا الان...شوهرم عین چی ازطلاق میترسه ولی بخدا من ب لبم رسیده 

نمی‌دونم چکار کنم خیلی دلم پره خیلی کاش پدرم زنده بود.تنها کسی بود ک دوسم داشت وپشتم بود..

فعلا تحملش کن ولی به فکر خودت و آینده ات باش تا بعدا شرایط جور شه حذفش کنی

ینی بنظر شما فردا نرم!!!گفتم برم تهران خونه خالم ولی بااین وضعیت نمیشه سربار کسی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه من الان اونجا رو هم ندارم...خانوادم خیلی بدی درحقم کردن..حاضرم اینجا بپوسم برنگردم...برم کجا الا ...

هممون یه جورایی تنهاییم خانواده منم انقدر از طلاق میترسن حاضرن همه جور باج بدن من فقط بشینم سر زندگیم دیگه اینکه من الان وضعیتم با یه بیوه چندان فرقی نداره براشون مهم نیست

واسه همین میگم به فکر خودت باش  تو که انقدر عرزه قابلیت داری جهیزه ات رو‌خودت خریدی میتونی مستقل هم بشی

ینی بنظر شما فردا نرم!!!گفتم برم تهران خونه خالم ولی بااین وضعیت نمیشه سربار کسی شد

ببین گاهی فاصله گرفتن خوبه ولی مثلا تو مورد من فقط بهم ثابت شد شوهرمم اصلا دست و‌دلش واسه زندگیمون نمیلرزه حتی یه زنگ نزد حال بچه اش رو بپرسه میدونی گاهی اوقات چیزی رو‌عوض نمیکنه...بعدشم دست از پا درازتر برگشتم چون دیگه داشتم سربار میشدم....فعلا بی محلی کن به نظرم

2731
هممون یه جورایی تنهاییم خانواده منم انقدر از طلاق میترسن حاضرن همه جور باج بدن من فقط بشینم سر زندگی ...

اره میدونم از پس مخارجم برمیام ولی من تو زندگیم خیلی ضربه خودم خیلی...

پدرو مادرم از هم جدا شدن بچگی و خیلی خیلی مشکلات برام پیش اومد.سر ازدواجم پدرشوهرم اینا گفته بودن این بچه طلاقه فردا اینم طلاق میگیره،از طرفیم برادر خواهرم بزرگن طلاق من مطمعنا رو زندگیشون تاثیر می‌ذاره....

بچه داری شما؟!!!

ببین گاهی فاصله گرفتن خوبه ولی مثلا تو مورد من فقط بهم ثابت شد شوهرمم اصلا دست و‌دلش واسه زندگیمون ن ...

من دیگه روحیم داغون شده طاقتم تموم شده بخدا نمی‌دونم چی کنم.باز خوبه شما ی دلخوشی داری یه بچه داری ک خدا حفظش کنه...من چکار کنم بااین مریض روانی... الان حال من اینطور اون تو پذیرایی داره خروپف میکنه

اره میدونم از پس مخارجم برمیام ولی من تو زندگیم خیلی ضربه خودم خیلی... پدرو مادرم از هم جدا شدن بچگ ...

آره من یه پسر هم دارم 

نگران فکر دیگران نباش اونم آدمای کوته فکری که اشتباه پدر و مادرو به پای بچه هاشون مینویسن (در ضمن این ثابت شده بچه های طلاق بیشتر واسه حفظ زندگیشون زحمت میکشن) فقط‌به خودت فکر کن به نظرم‌زیادی انرژی میذاری واسه حرف های پوچ و اعصاب خوردکن شوهرت و ایل و تبارش

من دیگه روحیم داغون شده طاقتم تموم شده بخدا نمی‌دونم چی کنم.باز خوبه شما ی دلخوشی داری یه بچه داری ک ...

ببین یه بار دیگه گفت پولو به باد دادی بگو‌خوب کردم  دلم یه کم خنک شد از دستت....بذار یه ذره هم اون حرص بخوره 😅

2740
ببین یه بار دیگه گفت پولو به باد دادی بگو‌خوب کردم  دلم یه کم خنک شد از دستت....بذار یه ذره هم ...

صدبار گفتم منم زبونم درازه ولی فک کن خداشاهده اول ک کم حرفه ولی از صدکلمه اش ۷۰تاش اینه ک تو آتیش ب مالم زدی  

آره من یه پسر هم دارم  نگران فکر دیگران نباش اونم آدمای کوته فکری که اشتباه پدر و ما ...

خدا حفظش کنه برات عزیز

من تا پارسال بچه میخاستم این مخالفت کرد الان این میخاد من نمیخام...

من بش گفتم مرد باش بیا فردا طلاقم بده لال شد دیگه حرف نزد...مدارکم جمع کردم ک برم ولی هرچی فک کردم جایی نبود. پس بنظرت فردا بمونم؟!نگه نگا رو حرفش نموند پرووتر بشع

صدبار گفتم منم زبونم درازه ولی فک کن خداشاهده اول ک کم حرفه ولی از صدکلمه اش ۷۰تاش اینه ک تو آتیش ب ...

خواهرم تحمل فعلا تحمل...

ببین نمیخوام ادای این قدیمیا رو در بیارما یه وقت از تو چاله در نیایی بیفتی تو چاه

ولی یکی از مزایای بچه دار شدن اینه که میزان اهمیت شوهرت و کارهای رو‌مخیش مثلا از ۸۰ درصد میرسه به ۱۵ درصد چون اون محبت و‌مهری که زن نیاز داره نثار کنه با مادر شدن ارضا میشه دیگه اون میره تو باقالیا 😅

خدا حفظش کنه برات عزیز من تا پارسال بچه میخاستم این مخالفت کرد الان این میخاد من نمیخام... من بش گ ...

نه حالا که خط و نشون کشیدی بهنظرم یه چند روز برو 🤔 برای روحیه ات هم خوبه البته کرونا هم در نظر بگیر

اصن ببین فردا چطور میشه اگه دیدی به نظر پشیمونه کوتاه بیا

خواهرم تحمل فعلا تحمل... ببین نمیخوام ادای این قدیمیا رو در بیارما یه وقت از تو چاله در نیایی ...

خیلی میترسم ... از بچه میترسم..نمیخام اشتباه مادرپدرمو بکنم،اخلاقش اومده دستم ک بفهمه مجبورم تحمل کنم دیگ هربلایی بخاد سرم بیاره...

تا آدم نشه بچه نمیارم.

نه حالا که خط و نشون کشیدی بهنظرم یه چند روز برو 🤔 برای روحیه ات هم خوبه البته کرونا هم در نظر بگیر ...

خودمم نظرم اینه ولی بدبختی شهر خودمون همه فامیلن نمیشه برم  تهران مگ برم پیش خالم اینا...