2733
2739
عنوان

در طول روز به مرگ فکر میکنید؟

223 بازدید | 38 پست

من قبلنا خیلی از مرگ میترسیدم به حدی که بعضی وقتا از ترس مرگ تا صبح بیدار میموندم 

تازگیا خیلی مطالعه کردم و آگاهیم نسبت به مرگ بالا رفته و ی کوچولو باهاش دوست شدم یعنی دیگه خیلی نمیترسم 

نمیدونم چرا انقد مرگ و نزدیک میبینم تا حدی که برای آخر هفتم هم باشک برنامه ریزی می‌کنم مثلا میگم بزار ببینم زنده ام یانه؟

نمیدونم چرا اینطوری شدم😔

شما هم اینطورید؟یا فقط من عجیبم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره

مخصوصا از وقتی کرونا اومده که دیگه بدتر شدم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2740

منم زیاد نمیترسم تنها دلیلی که دوست دارم فعلا باشم بخاطر پسرمه چون خیلی بهم وابسته است نمیتونم تصور کنم بدون من چه قدر سختی میکشه.... وگرنه کوچکترین دلخوشی ای تو دنیا بجز اون ندارم

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

خوبه آدم به مرگ و اون دنیا هم فکر کنه ولی نه اینکه ذهنت درگیر کنه که دیگه زندگی و عشق و خندیدن و آرزوهات و ... فراموش کنی . نه بنظرم آدم باید انسان باشه و سعی کنه خوب زندگی کنه وقتی خودت از خودت راضی باشی مرگ خوبی هم خواهی داشت

خدایا شکرت خیلی دوست دارم از اینکه بهترین رفیقمی💜
هر لحظه

به نظر خودت آماده ای برای رفتن یانه؟من تلاش میکنم خودمو آماده کنم