2737
2739
عنوان

در طول روز به مرگ فکر میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 38 پست
من دیگه بدجور همیشه‌به مرگ فکر میکنم جوری که اصلا انگیزه‌برای هیچکاری ندارم، برام‌عادی شده فکر کردن ...

دقیقا منم همینطور شدم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

سلام ،خوبه که باهاش کناراومدی ،مسلمان بایدبه مرگ فک کنه وگرنه حریصه دنیامیشه عزیزم من همیشه به مرگ فک میکنم وتنهاچیزی که ازخدامیخام برای همه نه تنهاخودم میگم خدایا تاپاکمون نکردی خاکمون نکن. ازمرگ نترس چون حق هست ودیریازودهمه مون تجربه اش میکنیم من ازمرگ نمیترسم همیشه هم آرزو دارم توفیقی بشه چندتاازانسانهایی که ازدنیامیرن روغسل بدم اگه لیاقت داشته باشم ،خداهممون روعاقبت به خیرکنه ان شاالله😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میشه بیشتر توضیح بدی

بله حتی چند نفر از کسایی که مرده بودند و زنده شدند میگفتن مااصلا نمیخواستیم به دنیا برگردیم اونجا نور مهربانیه خدا رو دیدیم

حتی میگفتن عزراییل بسیار زیبا و مهربان و دوست داشتنیه

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2728
آره سرطان خون بهم داد😏😏😏😏😏

این دنیا فانیه عزیزم تو نمیدونی که خدا اون دنیا برات چی در نظر گرفته شاید ی روز همه به حال تو غبطه بخورن

پس چرا یسریا میگن وحشتناکه کاش همگی بریم بهشت🥺

البته بعضی ها که زناکار بودند یا خودکشی کرده بودند تجربه تلخی رو درک کرده بودند

بهشت رفتن آسونه ی ذره همت و اراده میخواد

عزیزم هرکی دیدگاه خودشو داره به نظر من اون دنیایی اصلا وجود نداره

اگه حتی۱درصد وجود داشت چی؟

2740