2733
2739
عنوان

در طول روز به مرگ فکر میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم‌ شنیدم ک وحشتناکه میترسم

نه اصلا وحشتناک نیست من مطالعه کردم

همش نور و مهربانیه

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

اگه مرگ حقه، زندگی هم حقه ما بود که اینجا تو ایران بهش نرسیدیم

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2728
به نظر خودت آماده ای برای رفتن یانه؟من تلاش میکنم خودمو آماده کنم

آره حلالیت هام گرفتم .....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
بله از وقتی پسرمو از دست دادم همش آرزو میکنم بمیرم

انشااله که جاش برات سبز بشه

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

اره من همیشه فک میکنم الانم از روزی که برادرزاده شوهرم فوت کردع خیلی کنجکاوم بدونم اونور چه خبره ولی میترسم

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...
نه اصلا وحشتناک نیست من مطالعه کردم همش نور و مهربانیه

فایل صوتی یا کتاب سیاحت غرب رو گوش کردی؟ اونجا خیلی وحشتناک از مرگ تعریف کرده

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738

به یاد‌مرگ بودن خیلی خوبه.

حالا‌نمی دونم این حالت شما خوبه یا نه ولی میدونم‌پیغمبر(ص)‌گفتن برای دنیات جوری زندگی کن که انگار هزارسال دیگه زنده ای و برای آخرتت جوری زندگی کن انگار امروز آخرین روز عمرته.

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
آره حلالیت هام گرفتم .....

خوش به حالت خدا خیلی دوستت داره

مرگ باعزت بهتراززندگی باذلت 

ی عمرازمرگ ترسیدم ولی الان فهمیدم چقدرزندگی نکردم 

ی عمرنتونستم حرف بزنم ی عمرزندگی کردم باترس ازضرر

حالافهمیدم ک حق رابگوحتی اگربه ضررت باشد

ی عمرخاستم دیگرونه راضی کنم

یک ذره ازحقم دفاع نکردم چون ترسیدم کسی ازم ناراحت بشه

ی عمرترسیدم ازاینکه رفتارم باعث بشه درآینده برام بدبشه

حالادرخرابه ها

گل بی خارشدم

گلی پژمرده

فایل صوتی یا کتاب سیاحت غرب رو گوش کردی؟ اونجا خیلی وحشتناک از مرگ تعریف کرده

نه من مستند تجربه نزدیک به مرگو دیدم اکثرشون میگفتن اونجا نور میدیدیم و نمیخواستیم برگردیم به این دنیا دیگه ازبس اونجا خوب بود

من دیگه بدجور همیشه‌به مرگ فکر میکنم جوری که اصلا انگیزه‌برای هیچکاری ندارم،

برام‌عادی شده فکر کردن‌به مرگ،روزی نیست خودمو تو قبر تصور نکنم.

یه‌نفر از اهداف وبرنامه هاش یا حتی کارهای جزئی میگه برام خیلی عجیبه تو دلم میگم چقدر امید داره به زندگی