1874
1955
عنوان

بچه ها من خیلی دزدی کردم

69363 بازدید | 1092 پست

وقتی بچه بودم 6،7 سالم بود میرفتم میوه فروشی بالای کوچمون میوه میدزدیدم.چندبار این کارو کردم.بنظرتون الان برم اونجا و بهشون بگم؟یا پولشو بدم یا بگم حلال کنن

دمنوشی که شمارا به وزن ایده آل خود میرساند  

1983
1984

نه بابا بچه بودی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

یا جد😂😂❣

حله چِشاته سلطان🤙❣شهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانحقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهما شوخی شوخی ب نالوتی ها تیر زدیم ولی اونا جدی جدی مُردن😂🤙اگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐کورد و تهرانی هستم❣😎بله جیگری....دَر بسته شُد....دَرِ دیگری...https://harfeto.timefriend.net/47062813
1976

نمیخواد بگی چرا...پولو بزار تو پاکت با یه نوشته بگو حقی بود از شما به گردن من... حلالم کنید

از اضطراب کار مهیا نمی شود... سیل از دویدن است که دریا نمی شود.... خدایا به حق حضرت علی اصغر علیه السلام دامن همه منتظرا رو سبز کن 🙏

منم از مغازه سر کوچه مدرسمون دزدی کردم

دیگه نیستش

پولشو انداختم صدقه نمیدونم حلالم کنه یا نه

بچگی از مامانم اینام دزدی کردم پولشونو پس دادم

دیگه همینا ...

🧡قد:۱۷۵ | وزن شروع:۸۰،۱۰۰ | وزن هدف:۶۵🧡🧡هدف اول:۷۵ |هدف دوم:۷۰ | هدف نهایی:۶۵😊💪🧡🧡من تونستم از بیشترین وزنم (۱۱۰) به کمترین وزنم (۷۱،۸۰۰) برسم، یه روزی ۷۵ کیلو شدن آرزوم بود و حالا جسارتم بیشتر شده و آرزوم ۶۵ کیلو شدنمه و هرشب قبل از خواب و هر صبح بعد از بیدار شدن خودمو توی اون ‌وزنم تجسم میکنم و ایمان دارم که بهش میرسم و اون روز خیلی دور نیست...🧡                                          🧡هفته اول دی: ۸۰ | هفته دوم دی: ۷۸،۴۰۰ |            هفته سوم دی: ۷۸،۴۰۰ | هفته چهارم دی: ۷۷،۵۰۰ |

حالا تو حلالیتتو بطلب اونام یکم میخندن و میگن نوش جونت 

ولی اون سن ک بچه بودی تشخیص نمی‌دادی که کارت بده 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا خیلی دوستت دارم مطمعنم و می دونم تا پایان محرم امسال من به خواستم میرسم ینی رسیدم و پایان محرم همه چیز علنی و رسمی میشه خدایا بابت این معجزه بزرگ زندگیم سپاسگذارم ازت ممنونم خدایا دوستت دارم