2737
2739
عنوان

نظرتون‌‌ درمورد غیرت مرد روی...

| مشاهده متن کامل بحث + 5098 بازدید | 221 پست
یه مرد غیرتی هسچ وقت سمت دخنر بد حجاب نمیره برای ازدواج از نظر خودش  هر انسانی باید باکسی ز ...

درسته ولی مواردی هست که پیش میاد...

مثلا قدیم‌یکی از مرد های همسایه رو پوشش بد دختراش غصه میخورد...دختراش جلو نامحرم پوشش درستی نداشتن..و قبول هم‌نمیکردن..پدرشون بعدها افسرده شد و فوت کردن..ی فاتحه صلوات بفرستید واسش

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
چه ربطی داره😖 خب قطعا یه مرد باید پشت ناموسش باشه و این منافاتی با غیرت رو حجاب نداره

ربطش اینه من همیشه پدرم بهم گفته من انقدر به شعور و عقل خودت ایمان دارم که مطمنم خودت میدونی چه پوششی داشته باشی پس نیاز به باید و نباید و.. نیست.

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط ایران نیست.تو بریتانیا به گفته خود سایت دولتیش از هر ۶ زنی که بهشون تجاوز جنسی میشه ۵ نفر اصلا ش ...

پس همه جا هست ربطی به حجاب  بی حجاب بودن نداره

فرقشون با ما اینکه اونا شکایت میکنن بابت اینکه چرا بدون تمایل و اجازه ما بهمون دست زدن

ما یا سر میبریم یا لکه ننگ میبینیم یا شکایت میکنیم که متجاوز بیاد دختره رو بگیره  !!!

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2731
به نوع پوشش هم ديگه هم كار داريد بسه. ديگه  من دلم مي خواد بي حجاب باشم.موهامو بريزم بيرون أصل ...

اعتقاد ما هم اینه که امر به معروف و نهی از منکر جزء واجبات و ضروریات دینه

و عدم انجام اون‌گناهه...چون سکوت در برابر آلوده شدن جامعه دامن همممه رو میگیره..چه در زمینه حجاب چه سایر زمینه ها

خوبه کرونا بهمون ثابت کرد که آلودگی یک نفر به همممه ربط داره

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
مثلا؟لابد واکسن کرونا رو هم قران قراره بسازه؟پس چرا این کتاب معتبر رو هیچ حای جهان قبول ندارند؟چرا ا ...

مسلمانان حدود ۲میلیارد هستند وتعدادشون کم نیست.یه امام حسین علیه السلام رو نگاه کنین که تو کل دنیا براشون عزاداری میکنن از سنی گرفته تا بودایی ومسیحی وکلیمی وزرتشتی و... همه جای دنیا براشون عزادار میشن واحترام میذارن بهشون.کدوم دین همچین اسطوره ای داره؟؟

#نه_به_فمینیسم
اتفاقا زنی که زنانگیهای خودش رو نپوشونه داره آگاهانه یا ناآگاه نشون میده که برای میل جنسی مردها آفری ...

👏👏👏

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2738
به نوع پوشش هم ديگه هم كار داريد بسه. ديگه  من دلم مي خواد بي حجاب باشم.موهامو بريزم بيرون أصل ...

پوششت چطور به دیگران مربوط نیست وقتی تو جامعه داری زندگی میکنی؟ حرفات حیرت انگیزه

دوستان ظاهرا کم اوردن توی اراجیف خودشون موندن گذاشتن رفتن

یکی نیست بگه مجبورید حرف بزنید وقتی بلد نیستید😏

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
پس همه جا هست ربطی به حجاب  بی حجاب بودن نداره فرقشون با ما اینکه اونا شکایت میکنن بابت اینکه ...

بله.تازه اونجا کلی کاباره وکلوب همجنس بازی وفحشا خانه دارند ورابطه ازاده ولی همچین آمارهایی دارن وحشتناکه حتی ازدواج ورابطه با حیوان گاها

#نه_به_فمینیسم

استارتر اول باید غیرت رو معنا کرد و بعد دایره اختیارات مرد از نظر شرعی و سپس مسائل اخلاقی

غیرت یعنی حفظ آنچه که نگهداری آن واجبه

مرد شرعا حقی نداره روی حجاب و پوشش زن نظری بده اما فراموش نکنیم که خدا دایره و محدوده پوشش زن رو اعلام کرده

و از نظر اخلاقی بهتره زن و شوهر به نظر هم احترام بگذارند‌

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ربطش اینه من همیشه پدرم بهم گفته من انقدر به شعور و عقل خودت ایمان دارم که مطمنم خودت میدونی چه پوشش ...

عقل شما چه ربطی به نظر و رفتار مردها داره، شاید شما با مثلا هیکل زیبا در یه مرد متاهل رو ببری!!!!

2706