2737
2734
عنوان

نظرتون‌‌ درمورد غیرت مرد روی...

| مشاهده متن کامل بحث + 5086 بازدید | 221 پست
پس اگه فردا مادر شدید و دخترتون‌ یا پسرتون‌هر راهی رفت..به خودش مربوطه...شما هم بال بال نزنید واسش

دختر یا پسر من هم چین کاری نمیکنه وقتی فلسفه هر چیزی رو با مثبت و منفی هاش براش توضیح دادم اختیار و اراده داره که به عنوان یک انسان راهشو انتخاب بکنه 

بر اساس شرایط و معیار های ارمانخواهانه ی خودش انتخاب میکنه 

پوشش اجباری نیس 

خودش تشخیص میده بعد از هدایت شدنش 

لطفا دیگه ریپلای نکنین هر کس یه عقیده ای داره 

به نوع پوشش هم ديگه هم كار داريد بسه. ديگه  من دلم مي خواد بي حجاب باشم.موهامو بريزم بيرون أصل ...

وقتی طرز پوشش دیگران روی پسر نوجوون من تاثیر میزاره چرا کار نداشته باشم؟باهر کسی که پوشش تاثیر مخرب داشته باشه کار دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس همه جا هست ربطی به حجاب  بی حجاب بودن نداره فرقشون با ما اینکه اونا شکایت میکنن بابت اینکه ...

پس این نشون میده که عادت به بی حجابی باعث چشم پاکی نمی شه

حتی اونا که بی حجابی براشون عتدیه اینقدرررر زیاد مورد تعرض قرار می گیرن

در ضمن آمار تعرض و تجاوز در ایران رو نمی تونیم متعلق به یک جامعه با حجاب بدونیم ..چون در عمل حجاب تو جامعه خییییلی خییییلی کمرنگ اجرا می شه 

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
 امار تجاوز توایران سر همین مسئله غیرتی که الان بحثه درموردش و به دنبالش رفتار ددمنشانه که داره ...

شما به ی موردی توجه نکردی من گفتم آمار تجاوز؟؟؟ به این فکر کن کلا روابط نامشروع با رضایت طرفین اونجا اصلا گزارش نمیشه... و تعداداونها رو با تجاوز جمع بزن ربطش بده به پوشش... با اختلافی که میبینی مطمئنا پوشش باز نه تنها نردها رو سیر نکرده که اونا رو هوسران تر و تنوع طلب تر هم کرده

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2728
دختر یا پسر من هم چین کاری نمیکنه وقتی فلسفه هر چیزی رو با مثبت و منفی هاش براش توضیح دادم اختیار و ...

شما وقتی نظرتونو‌میذارید از ریپلای کردن هم‌نترسید..بهتره اولا به نظرات‌هم‌احترام گذاشت..چیزی که همون‌بار اول نوشتم توی موضوع تاپیک.دلایل زیاده ولی وقتتونو نمیگیرم..ممنون

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
دختر یا پسر من هم چین کاری نمیکنه وقتی فلسفه هر چیزی رو با مثبت و منفی هاش براش توضیح دادم اختیار و ...

اینجوری باشه میشه گفت چراغ قرمز اجباری کمربند بستن اجباری.الان مثلا کارمندان ارگان های دنیا طرز پوشش خاص دارن حتی تو اروپا بیشتر مثلا مردان یونیفرم میپوشن حالا بگن یونیفرم اجباری؟؟

#نه_به_فمینیسم
گفتم از هر ۶ نفر ۵ نفر لصلا شکایت نمیکنن میگین شکایت میکنن ومرسومه اونجا

دقیقاً همینطوره اونجا این چیزا عادیه خیلیهاشون اصلا براشون مهم نیست چه بسا دلشون هم بخواد اونها از سنین پایین به دختراشون قرص ضد بارداری میدن اونجا تعداد فرزندان نامشروع خیلی زیاده حالا از بقیه کاراشون😷 که اینجا جای گفتنش نیست بگذریم

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
عقل شما چه ربطی به نظر و رفتار مردها داره، شاید شما با مثلا هیکل زیبا در یه مرد متاهل رو ببری!!!!

مردا مگه الت بدست سرگردانن؟باور کنین مردا کارشون فقط تحریک شدن نیست با این حرفا دارین به حرفا توهین میکنین انگار مردا چیزی به اسم اراده و کنترل و اختیار و..از خودشون ندارن

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2740

💖💖

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
وقتی طرز پوشش دیگران روی پسر نوجوون من تاثیر میزاره چرا کار نداشته باشم؟باهر کسی که پوشش تاثیر مخرب ...

از بابت پسرت اگه نگرانی و نمیخوای تاثیر بدی روش بزاره میتونی اجازه بیرون رفتن بهش ندی خلاصه بیرون گرگ زیاده!

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

وقتی ی دختر با لباس بد ظاهر میشه در اجتماع..جوانانی رو به گناه میندازه...مرد متاهلی رو از زنش سرد میکنه..سلامت اون‌جامعهوبه خطر میفته...اینا شخصی هستن؟

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋