2733
2734
عنوان

نظرتون‌‌ درمورد غیرت مرد روی...

| مشاهده متن کامل بحث + 5111 بازدید | 221 پست

من بخاطر اینکه زدم زیر حرفم و چادر جلو مهمون نکردم سرم رابطمون تموم شد همین دیروز قرار بود دو سال دیگه بریم سر خونه زندگیمون اما اون همه تغییری که بخاطرش کردم رو ندید ولی این یه خواستشو که قبول نکرد دید و گفت من همچین زنی نمیخوام 😔برا دعا کنید بدنم روحم به ارامش برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه همسرتون کلا با این موارد هیچ حسی نداره یکم از طبیعتش خارج شده... در کل اگر حرفتون صحیح باید باید ...

امار تجاوز توایران سر همین مسئله غیرتی که الان بحثه درموردش و به دنبالش رفتار ددمنشانه که داره هیچ وقت دقیق و موثق نیست!!!!!!!!!!!!!!

خیلیایی که مورد تجاوز قرار میگیرن یا واسه همیشه اینو مثل راز تو دلشون نگه میدارن یا هم خودکشی میکنن 

پس قطعا تو امار رسمی تجاوز نیستن 

شما یه تاپیک تو همین نی نی سایت که مشتیس نمونه خروار بزن ببین هر کاربر تا به امروز چند بار مورد تجاوز و دستمالی شدن قرار گرفته از کودکی تا به الان!!!

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
واقعا اینجور ادما فضای سایتو ناسالم کردن مگه اینجا چاله میدونه؟ @نی_نی_یار_5    

والله بعید میدونم تو چاله میدون هم انقدر سخیف و بی ادب باشن که ذهنشون فقط حول محور روابط جنسی بچرخه....!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
من ترجیح میدم قلبم و احساساتم  عشقم رو برای یه نفر بزارم تا زیباییم رو  و الا من ناخنام و ...

دین نگفته چهرهت را بپوشان یا دستات را بپوش ،منظور ما اینه که شما که انگشتان شکیل و زیبا داری بدونه آرایش اشکال نداره ولی وقتی لاک قرمز میزنی قضیه اش فرق میکنه،چهره هم همینطور،من چشمام زیباست وقتی آرایش میکنم دوبرابر میشه وقتی میخوام برم بیرون چشمام را نمیکنم ولی آرایش چشمم را کامل پاک میکنم

یه چیزی . خدا عقل و قوه تشخیص و کنترل هم داده . نگو از طبیعتشونه  که ببخشید فرقی با موجودات دیگ ...

درسته بنا به فرمایش شما تعقل واعتقاد وایمان موثره اما اصلش از هورمون ها وذات انسان نشات میگیره ومردان هورمون تستسرونشون خیلی بیشتر از زنانه وزنان هرماه چرخه قاعدگی دارن که باعث تعدیل هورمون هاشون میشه

#نه_به_فمینیسم
من غیرت  به این چیزا نمیدونم من یاد ندارم تاحالا بابام و داداشم به پوششم گیر داده باشن ولی همیش ...

چه ربطی داره😖 خب قطعا یه مرد باید پشت ناموسش باشه و این منافاتی با غیرت رو حجاب نداره

یه مرد غیرتی هیچ وقت سمت دختر بد حجاب نمیره برای ازدواج از نظر خودش 

هر انسانی باید باکسی زوج بشه که از لحاظ فکری و اعتقادی یکسان باشن 

پوشیدن لباس هایی که زننده باشن رو خود بانو ها یی که ارزش قائلن برای خودشون تشخیص میدن 

در کل یک انسان اگر به بلوغ اجتماعی رسیده باشه تشخیص میده هر نو ع لباسی مناسب چه فضاییه 

این که پوشش یک مورد شخصی است در اون شکی نییس 

باز هم عقیدم این جوریه که یه انسان میتونه شیک و مناسب و مطابق خواسته ی خودش و بادر نظر گرفتن شرایط پوشش درستی داشته باشه و یه امر ترجیحه

والله بعید میدونم تو چاله میدون هم انقدر سخیف و بی ادب باشن که ذهنشون فقط حول محور روابط جنسی بچرخه. ...

اینجور چیزا براشون عادیه برای همینه که هر بی بند و باری براشون قابل هضمه 

اه اه حال آدمو بد میکنن

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
 امار تجاوز توایران سر همین مسئله غیرتی که الان بحثه درموردش و به دنبالش رفتار ددمنشانه که داره ...

فقط ایران نیست.تو بریتانیا به گفته خود سایت دولتیش از هر ۶ زنی که بهشون تجاوز جنسی میشه ۵ نفر اصلا شکایت نمیکنن

#نه_به_فمینیسم
بله کاملا درسته..ولی دلیلی بر بی حجاب بودن‌زن‌نیست

به نوع پوشش هم ديگه هم كار داريد بسه. ديگه 

من دلم مي خواد بي حجاب باشم.موهامو بريزم بيرون أصلا ولي اين انتخابه منه، من از چادر متنفررررررم ولي اين انتخابه منه 

پس هر كس و تو قبر خودش ميزارن

ناخن قابل قیاس با اندام وچیزهای دیگه نیست واقعا

چرا نیست ؟؟

گرایشات جنسی گسترده تر از این حرفاست 

فوت فیتیش و هند فیتیش نشنیدی؟؟

طرف دستت رو ببینه تحریک میشه 

یا پات رو ببینه تحریک میشه 

تمایلشون به دست و پائه

عجیب تر ایناشم هست

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
عزیزم ما افریده نشدیم صرفا برا میل جنسی مرردا!! هر انسانی و هر زنی آزاده و باید باشه در نوع پوشش اش! ...

اتفاقا زنی که زنانگیهای خودش رو نپوشونه داره آگاهانه یا ناآگاه نشون میده که برای میل جنسی مردها آفریده شده

وقتی جذابیتهای زنانه خودمون رو در اجتماع بپوشونیم بیشتر به عنوان یک "انسان" بهمون نگاه میشه تا "جنس زن"

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
مثلا؟لابد واکسن کرونا رو هم قران قراره بسازه؟پس چرا این کتاب معتبر رو هیچ حای جهان قبول ندارند؟چرا ا ...

عجب!دقیقا کجا قبول ندارند؟

ملاک و معیار شما برای حقانیت یک حرف تعداد پیروانه؟دنیا پر از دروغگوئه پس دروغ خوبه؟

منطقی_باشیم!#  

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چرا نیست ؟؟ گرایشات جنسی گسترده تر از این حرفاست  فوت فیتیش و هند فیتیش نشنیدی؟؟ طرف دستت رو ...

ما طبیعت افراد سالم رو میگیم.همون افراد هم مادرزاد بیمار جنسی نبودن تحت تاثیر سه سری مسائل اینجوری شدند

#نه_به_فمینیسم