2737
2734
عنوان

حسودیای آشکار

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی میرم خونشون

خوب کمتر برو خونشون اصنم‌محلش نده

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
وا اگه قرار بود بغلت باشه چرا ازدواج کرد پس مگه نوزاده ک تو بغلش باشه عجبا

بیا بهش بگو....این یه حرفشه......جلو مهموناش فک کن ۲۰نفر بودن گفت ب پسرم یعنی شوهر من گفتم دختر فلانی و بگیر چقد خوشگل چقد خانوم.....فک کن من چ حسی داشتم.فقط بغض.خدا لعنتش کنههههههههههه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
خب ینی چی نداره  واضح بود فک کنم

یعنی من ب خاطر عقده ای بودن یکی دیگه باید رابطمو با شوهرم ی جور دیگه کنم حرفی میزنینا یعنی بهم فوش بدیم جلو اون ک اون دلش نشکنه

2740
الان کلاهمم بیفته اونجا خونشون نمیرم دیگه مگه اعصاب روانمو از سر راه اوردم

خوب‌میکنی واسه چی اعصاب خودتو الکی خراب کنی

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
یعنی من ب خاطر عقده ای بودن یکی دیگه باید رابطمو با شوهرم ی جور دیگه کنم حرفی میزنینا یعنی بهم فوش ب ...

حالا دو ساعت میرین مهمونی قربون صدقه هم نرین احترام بهم بزارین بهم اهمیت بدین ولی لزومی نداره اون دو ساعت ک اونجایین قربون صدقه همدیگه برین

یعنی من ب خاطر عقده ای بودن یکی دیگه باید رابطمو با شوهرم ی جور دیگه کنم حرفی میزنینا یعنی بهم فوش ب ...

نه مهربون باشین ولی قربون صدقه نه 

ربطی نداره ک فوش بدین

تقصیر دلم نیست  تماشای تو زیباست ♡︎

خيلي بده حسادت فقط اينجور موقع ها سكوت كن و تو دلت بهش بخند من گاهي بخوام بيشتر حرص بخورن يه لبخند مليح هم ميزنم😂خيلي تأثير داره تو بيشتر حرص خوردنشون امتحان كن

بیا بهش بگو....این یه حرفشه......جلو مهموناش فک کن ۲۰نفر بودن گفت ب پسرم یعنی شوهر من گفتم دختر فلان ...

از حسادت نمیدونن چ حرفی بزنن ک یکم آروم بگیرن ولش کن باید میگفتی فعلا ک انتخابش منم

از حسادت نمیدونن چ حرفی بزنن ک یکم آروم بگیرن ولش کن باید میگفتی فعلا ک انتخابش منم

بغض خفن کرد.نگا بالا میکرد اشکام نیاد‌

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706