2737
2739
عنوان

حسودیای آشکار

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 39 پست
حالا چرا شوهرت پیش اون قربون صدقه میره

من اصنخودم نمیفهمم کی گفتم جلو اون قربون صدقه میره کلا رابطمون با هم خیلی صمیمیه با اسم های خوب همو صدا میکنیم بهم احترام میزاریم این کجاش مورد داره

چ گیری کردیم ما عروسا ب پسرشون محبت کنیم میگن دزدیدیش نکنیم میگن بلد نیستی و ب پسرم احترام نمیزاری

اخ اره گفتیا ....

من ب شوهرم گفتم نصف شربتم رو نمیخورم تو میخوری مادرشوهرم شروع کرد ب تندی گف چرا باید دهنی تورو بخوره گفتم منم میخورم دهنیشو گف ن نباید بخوره و شوهرم ک دید ناراحت شدم دستشو انداخت گردنم گف خحالت بکش جلو من شوهرمم گفت  مامان من جلوی زنم تورو بغلم میکنم باید خجالت بکشم ؟!گفت ن من فرق دارم شوهرم هی میگف ن هرکی جای خودش فرق ندارین خ بهش زور داشت کلا مادرشوهرا نسبت عروس انکار رقابت دارن 

امسال شوهرم پیشم نبود شب تولدش دبگه نشد تولد بگیرم ولی شوهرم برام تولد بزرگ گرفت پارسال ک مادرشوهرم تو جمع گفت ب شوهرم تویی ک براش تولد میگیری خودتو میکشی این اینجوری نیس قیافه من😐 

عاشق ان است که حرفش به عمل ختم شود /ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم حسوده تا یکی میاد ازم تعریف کنه شروع میکنه به تعریف کردن ازخودش😂

مادرشوهرم منم همینطوره.تا یکی میاد ازم تعریف میکنه میگه من الم من بلم.پسرم اله پسرم بله😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
نه مهربون باشین ولی قربون صدقه نه  ربطی نداره ک فوش بدین

اخه آدما جلو بقیه دو راه بیشتر ندارن یا قربون صدقه همدیگه برن یا بهم دیگه فحش بدن اصلنم راه حل سومی ب اسم عادی و طبیعی رفتار کردن وجود نداره 

2728
اخه آدما جلو بقیه دو راه بیشتر ندارن یا قربون صدقه همدیگه برن یا بهم دیگه فحش بدن اصلنم راه حل سومی ...

وا چ ربطی داره 

من با همسرم جلو مادرشوهرم عادی ایم 

ن قربون صدقه میریم و ن فوش میدیم 

ولی فقط پیش هم تنهاییم هر جور دلمون میخواد هستیم

تقصیر دلم نیست  تماشای تو زیباست ♡︎
2738
وا چ ربطی داره  من با همسرم جلو مادرشوهرم عادی ایم  ن قربون صدقه میریم و ن فوش میدیم&nbs ...

من منظورم ب استارتر بود ک گفتیم قربون صدقه نرین جلو مادرشوهرت ک استارتر گفت پس فحش بدیم

والا ماهم جلو بقیه خیلی عادی و طبیعی رفتار میکنیم لزومی نداره جلو بقیه قربون صدقه همدیگه بریم