2733
2734

ازتون خواهش میکنم هر کس باور نداره یا نمیخواد راهنمایی کنه در تاپیک شرکت نکنه چون من خودم هیچ وقت تو هر تاپیک پر حاشیه ای شرکت نمیکنم اولین باره همچین تاپیکی میزنم😭

منظورم از نامزد اینه دوستیم چون مجاز نیست نوشتم نامزد بچه ها اومده خاستگاریم بنا به دلایلی یه دعوا و اعصاب خوردی هایی درست شده که دیگه اون میاد خاستگاری اگرم بیاد حداقل یک سال طول میکشه خانوادم جواب بدن 

اینم گیر داده بیا فرار کنیم بریم پیش خانوادم ایلام 

من خانوادم خيلي پشتمن علل خصوص پدرم که باهام رفیقه اگه این کار و کنم منو کلا حذف میکنن از زندگی تو دو راهی موندم چرا اینجوری شده آخه اصلا حوصله ندارم همش دست و پاهام یخه 😭

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هیچوقت فرار نکن

زبان مگردان به عیب کَسان، که خود عیب داری و مردم زبان...                                                 خدایا بیا نصف نصف پیش بریم، ما خوشگل دعا میکنیم تو هم خوشگل مستجاب کن 🤍🦋🌿

هیچ وقت هیچ وقت همچین حماقتی نکن   

کسی که دوستت داره شده ۱۰ بار بیاد خواستگاریت ولی راضی به سرافکندگیت نمیشه 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
چیزی نمیزنه احیانا؟با این اعصابش

من خودمم اعصاب ندارم خیلی مشکلات برامون درست شده اونم اعصاب نداره خودم حس ندارم دیگه به زندگی

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
2706