2737
2739
عنوان

واقعا بلاگری که بهتون توهین میکنه رو چرا فالو میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 43 پست
خودم که کلا اینستا ندارم ولی یه بار اسکرین تشر زدن نفیسه روشن به یکی از فالوئراشو دیدم تو تل حالم ا ...

والا فالو میکنی میبینی توهین میکنه آنفالو کن ، چرا میمونی؟

اصلا درک نمیکنم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من کلا اهل فالو کردن بلاگر ها نیستم ولی از اکسپلورر که میرم گاهی تو کامنت ها از تعجب شاخ درمیارم

تقصیر فالورهاس دیگه آخه اینا چه فرقی با ما دارن اکثرنشونم یا لخت شدن که اینقد معروف شدن یا تمام زندگیشونو تو نت میگن هر روز ملتم فضول....قرار نیست اگه بخاطر فضولی و خاله خانباجی های فالور ها معروف شن حتما شخصیت و شعور هم راشته باشن انتظاری ازشون نمیره...

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم که کلا اینستا ندارم ولی یه بار اسکرین تشر زدن نفیسه روشن به یکی از فالوئراشو دیدم تو تل حالم ا ...

حالا باز اینا به واسطه بازیگری معروف شدن و بودن بلاگر ها و اینفلوئنسرا چی که خودمون معروفشون میکنیم نصفشونم بی هنر و مزخرفن

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
با همین کارا بزرگ شدن دیگه خودشونو گرفتن فکر میکنن کین

با وجود فالور ها بزرگ شدن بعد به همونا توهین میکنن

یه بلاگری که خیلی ادعای خیر خواهی و کمک به هم نوع داشت به یه خانم سرپرست خانوار که فقط خواسته بود پیجشو تبلیغ کنه گفته بود: مگه من مفتی مفتی به اینجا رسیدم که حالا برای شما مفتی تبلیغ کنم؟ چقدر بی چشم و رو هستید که از کسی که با زحمت به اینجا رسیده توقع کار مفتی دارید  

بعد اون خانم اومده معذرت خواهی میکنه!

اینم استوری میکنه

چرا باید اینو فالو داشت؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2728
با وجود فالور ها بزرگ شدن بعد به همونا توهین میکنن یه بلاگری که خیلی ادعای خیر خواهی و کمک به هم ...

از بس ک مردم خود کم بین هستن

منم این چیزارو میبینم خیلی تعجب میکنم

من ب اندازه ای ک اینا قربون صدقه ی این بلاگرا میرن قربون صدقه مامانم نمیرم😐نمیدونم چجوری میتونن😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

احمق# هارومعرف نکنیم

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
با وجود فالور ها بزرگ شدن بعد به همونا توهین میکنن یه بلاگری که خیلی ادعای خیر خواهی و کمک به هم ...

کدوم؟

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

کی بوده بگو بشناسیم یوقت فالو نکنیم..هرچند من اصلا بلاگرا رو فالو نمیکنم مگر یکی دوتا که ادمای بیخودی نباشن

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
2738

بیکارا بیکارا رو فالو میزنن

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
مثل تتلیتیا

😐🙄خو شما مشکل داری دنبال نکن

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
از بس ک مردم خود کم بین هستن منم این چیزارو میبینم خیلی تعجب میکنم من ب اندازه ای ک اینا قربون صدق ...

دقیقاااااا

ولی عشقم چاییت امروز چه خوشرنگه! انگار خودش چای کاشته و برداشت کرده و حالا دم کرده!

از مغازه خریده آبجوش ریخته روش دیگه، یعنی چای هم بلد نیستن دم کنن؟

دنبال نمیکنم مگه اسکولم اون عقده ای رو دنبال کنم؟

🙄🙄خوب من دنبال میکنم 

حق نداری همچین حرفی بزنی که اسکلم 😐

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
کدوم؟

نمی گم

چون نمیخوام تبلیغی بشه براش