2733
2739

گاهی میبینم یا استوری کردن و جواب یکی رو با توهین دادن یا توی کامنت هر طور دلشون خواسته فالورشونو کوچیک کردن و وتوهین

بعد اون شخص بجای آنفالو کردن دوباره قربون صدقه بلاگر میره  

من خودم تو فضای مجازی بیشتر حواسم هست دل کسی رو نشکنم

اگر هم جایی بهم توهین بشه نمیمونم

چرا اینقدر حقیرن یه عده؟؟؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم بلاگر توهین میکنه؟ 

من که هرکسی رو فالو نمیکنم یگی دوتا آشپز با یه مونا که کلی آموزش داره

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
کی بوده چی بوده

یه نفر نبوده

بارها دیدم

امروز دیگه واقعا برام عجیب بود

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738
مثل تتلیتیا

اونو که دیگه نگووووو

ازاسمش معلومه بلاگر بلا گرفته

کدوم بلاگر توهین میکنه؟  من که هرکسی رو فالو نمیکنم یگی دوتا آشپز با یه مونا که کلی آموزش داره

من کلا اهل فالو کردن بلاگر ها نیستم ولی از اکسپلورر که میرم گاهی تو کامنت ها از تعجب شاخ درمیارم

خودم که کلا اینستا ندارم

ولی یه بار اسکرین تشر زدن نفیسه روشن به یکی از فالوئراشو دیدم تو تل حالم اینطوری شد🤮🤮🤮

یعنی این موجود بی‌هنر که از پس یه نقش ساده برنمیاد و چند ساله نزدیک به محوه تو سینما، چقدر توهم زده و چطوری به خودش جرات داده بود با اون ادبیات توی فضای عمومی حرف بزنه...

همه‌ش نتیجه‌ی فالو شدن بی‌مورده

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
واقعا اعصابم خورد میشه میبینم  گوزو بدبخت بیچاره بوده با همین فالوورا پولدار شده الان چس میکنه ...

دقیقا