2733
2734
عنوان

تو دو راهی عشق و عقل گیر کردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگا استارتر من ب حرف همین مردم با کسی ازدواج کردم که دوسشندارم و وضع مالیش عالیه ولی من خوشبخت نیستم ...

میشه من عاشق شما بشم ،؟؟؟؟ انقدر که مهربونی ؟؟؟؟؟؟

بوس رو لپت عزیزمممم، گور پدر کرونا 

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪
2731
خداروشکر میگی کاریه،ینی بعدا نمیشینه خونه بگه کار نیس

اره قبل خدمت التماس کردم گفتم یه روز بمون خونه استراحت کن ، گفت نمیتونم خونه بشینم ، باز ساعت ۷ رفت سرکار تا ۱۰ مغازه بود 

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪
اونا هم همینو میگن میگم الان داغی ، گشنگی بکشی عاشقی از سرت میپره 

نمیپره،چارسال دیگ ازدواج کنی با کسی دیگ سرت داد بزنه سریع یاد عشق الانت میوفتی ولی ایشالا هر تصمیمی گرفتی صلاحت باشه این نظر من بود برای زندگی خودم

خب دیگ چته خاهر من

خرم خررررر 

خاک بر سرم خوشی زده زیر دلم 

خدا لعنتت کنه زهرااااا،

هر چه فریاد دارید سر دختر عموم بکشید که پای من نشسته میگه ولش کن 

کاری که چه عرض کنم  ولش کنی از ۷ صبح تا ۱۰ شب سرکاره گاهی باهمین قهر میکنم باهاش میگم نیستی&n ...

مبارک باشه عزیزم این مرد زندگیه 😌😌

منم شوهرم اینجوره طاقت نمیاره بدون کار

سختی زیاد داشتیم ولی خداروشکر ب مرور زمان حل شد و تلاشش باعث شده ب اینجا برسیم .شاید دلم تو زندگی نباشه و عاشقانه برام نباشه ولی بازم تحمل میکنم چون واقعن مرد خوبیه.

عشق چیز دیگس .شما که طرفت هم آدم خوبیه 

پس خودت رو محروم نکن ازین نعمت عشق .

کنارش بمون .انشالله ب پای هم پیر بشین😚😚

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738
نمیپره،چارسال دیگ ازدواج کنی با کسی دیگ سرت داد بزنه سریع یاد عشق الانت میوفتی ولی ایشالا هر تصمیمی ...

اره خودم میدونم اگه با کس دیگه ازدواج کنم دلم پیشش میدونه تا ابد 

حداقل اگه با خودش ازدواج کنم میگم عشقمه، پولم نداشته باشیم دلم پیش یکی دیگه نیست 

اون به پام مونده ، منم موندم  اون میگفت سال پیش عقد کنیم  اما نگفتم نه زوده  گفتم ...

بعد میخای ولش کنی بخاطر پول؟؟؟😑😑😑نکنی نابود میشه هم خودت هم اون

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
خرم خررررر  خاک بر سرم خوشی زده زیر دلم  خدا لعنتت کنه زهرااااا، هر چه فریاد دارید س ...

دورازجون ولی 🤣پول بدست میاد ابجی ولی عشق ن ارامش ن سخته اینا ،بازم میگم دوری نکشیدی از عشقت 

وسط تهران تو لجن داره زندگی میکنه  اما به من میگه من عاشق چادرت شدم  هست اینطور آدمی؟؟ ا ...

عزیزم اینم بگم که نود درصد همین لجنی که میگی توی تهران هست دخترای دانشجوی شهرستانی یا دختر فراری های شهرستانی هستن... به هوای دانشگاه میان اینجا و... دخترای اصیل تهران خیلی پاک و با خانواده هستن 

میشه من عاشق شما بشم ،؟؟؟؟ انقدر که مهربونی ؟؟؟؟؟؟ بوس رو لپت عزیزمممم، گور پدر کرونا 

فدات شممممم😍😍😍مبارکه خوشبخترین بشین کنار هم😘😘😘😍😍💙💙💙

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
حسادت میکنه گوش نده 

خودش سنتی ازدواج کرده 

فکر میکنه عشق من میخواد ازم سو استفاده کنه 

میگم ۴ ساله الان ، تا الان یه حرف زشت بهم نزده 

میگه آب پیدا نمیکنه شناگر خوبیه 

حالا که من به عشقم گفتم هر چی خواستی به خودم بگو اونم گفت بعد عروسی 

الانم میگه دارم تلاش میکنم بهم برسیم 

2706