2733
2734
عنوان

تو دو راهی عشق و عقل گیر کردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 186 پست
من اگه مطمعن بودم به پام میموند تا چن سال دیگ من به پاش میموندم به پول فکر نمیکردم،خودمو میگم به خاط ...

اون به پام مونده ، منم موندم 

اون میگفت سال پیش عقد کنیم 

اما نگفتم نه زوده 

گفتم برو خدمت رفت 

گفتم درستو بخون خوند

گفتم ترشد بگیر میخواد بگیره 

گفتم بیا اینجا برو کار بعد خدمت میخواد بیاد 

هر چی هم میگم میگه چشم هر چی تو بگی 

و واقعا هم انجام میده 

در حدی حرفمو گوش میده که مامانش میخواد کاری بهش بگه ، زنگ میزنه به من میگه آیلار جان تو بهش بگو ، تو بگی نه نمیگه 

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪
اون به پام مونده ، منم موندم  اون میگفت سال پیش عقد کنیم  اما نگفتم نه زوده  گفتم ...

خانواده ات چی میگن؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم میخام بهش برسم ولی مانعی جلومونه😭 @ژله_بستنی_انار    

مانع خیلی هم بزرگه از لحاظ عرض 😂😂😂😂😂😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

فقط اومدم بگم 

گشنگی# نکشیدی#  

عاشقی# یادت# بره

😁😁😁😁😁😁😁😉😉

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2731
چجور عشق و پولوو باهم مقایسه میکنی😓دوری ازش نکشیدی حتما 

من پولکی نیستم خدایی 

لباسای دوسال پیشمم میپوشم همه فکر میکنن تازه خریدن انقدر نوعه 

اما اطرفیانم به خصوص داداشم و دختر عموم میگن پشیمون میشی

نمیدونم چرا 

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪
مانع خیلی هم بزرگه از لحاظ عرض 😂😂😂😂😂😂

وای خدا نکشتت😂😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ولی به نظرم عشق و انتخاب کن خدا روزی رسونه هیچکس از گشنگی نمرده ولی  اگه به عشق زندگیت  نرسی بد ضربه میخوری...

برو خداروشکر کن دو طرفه هست عشقتون

ماها که یک طرفه ایم چیکار کنیم😁😭

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2738
فقط اومدم بگم  گشنگی# نکشیدی#   عاشقی# یادت# بره 😁😁😁😁😁😁😁😉😉

اونا هم همینو میگن میگم الان داغی ، گشنگی بکشی عاشقی از سرت میپره 

اگه پسر کاریه و تلاش میکنه قبول کن

همه ک یه شبه پولدار نمیشن 

سختی میکشن تا ی زندگی رو ب رفاه برسونن

اگه خانوادشم خوبن و پسره اخلاقش اوکی هست قبول کن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ولی به نظرم عشق و انتخاب کن خدا روزی رسونه هیچکس از گشنگی نمرده ولی  اگه به عشق زندگیت  نر ...

قربونتون بشم مننننن،  مسی عزیزممم

نگا استارتر من ب حرف همین مردم با کسی ازدواج کردم که دوسشندارم و وضع مالیش عالیه ولی من خوشبخت نیستم کنارش

پولم ملاک نیس وقتی پسرع سالم کارمیکنه و دوستدارع پول هم بدس میارین اگه جدا شی هر دو نابود میشین نامردیه بعد ۴سال ولش کنی امیدت بخدا باش روزی رسون اونه 

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
قربونتون بشم مننننن،  مسی عزیزممم

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
اگه پسر کاریه و تلاش میکنه قبول کن همه ک یه شبه پولدار نمیشن  سختی میکشن تا ی زندگی رو ب رفاه ...

کاری که چه عرض کنم 

ولش کنی از ۷ صبح تا ۱۰ شب سرکاره

گاهی باهمین قهر میکنم باهاش میگم نیستی 

میگه خب دارم زندگیمونو میسازیم

اخلاقش که خدارو شکر خیلی خوبه 

خیلی خیلی 

اصلاااااا عصبانی نمیشه 

تا حالا از گل کمتر بهم نگفته 

و عصبی هم بشه میریزه تو خودش و میره قدم میزنه اما به من چیزی نمیگه میگه اشکات میریزه من عمرم کم میشه ، پیر میشم 

2706