2733
2734
عنوان

تو دو راهی عشق و عقل گیر کردم ...

1389 بازدید | 186 پست

سلام دوستان 

امیدوارم حالتون خوب باشه 

من حدود چند ماهی هست که کنارتون هستم، کاربر خاموش بودم 

اما امروز برای اولین بار خواستم بنویسم

بچه ها من ۱۹ سالمه و پسری که دوسش دارم ۲۱ سالشه 

ما ۴ ساله باهمیم و قصدمون واقعا ازدواجه

اما یه مشکلی هست 

اونم در آمدشه 

پسر خیلی خوبیه ، نماز خونه، خیییییلی هم کاریه،خانوادشم خیلی خوبن ، مامانش واقعا خیلی خانم خوبیه 

نامردم مکانیکی بلده ، البته مغازه نداره خودش اما جاهای مختلف کار میکنه ، الانم بخاطرم رفته خدمت،  چون گفتم تا نری خدمت باهات ازدواج نمیکنم 

خیلی عاشقمه و همیشه میبینم داره تلاش میکنه که لبخند رو لبام باشه ، گاه و بیگاه برام کادو میخره و میگه میخوام لبخندتو ببینم 

ما خیلی عاشق همیم و از هیچ نظر مشکلی نداریم باهم 

فقط تنها ترسم در آمدشه ، از طرفی عاشقشم از طرف دیگه میترسم بعدا تو زندگی پشیمون بشم 

اخه من خواستگارای خوبی داشتم 

مهندس بساز و بفروش ، بانکی ، طلافروش و ....

اما عاشق این بودم 

الان بعضیا بهم میگن عاشقی سرت داغه،  فردا بری تو زندگی میفهمی چه اشتباهی کردی 

اگه بی پولی بکشی  عاشقی از سرت میپره 

بنظرتون چیکار کنم ؟؟

خیلی ناراحتم لطفا راهکار بدید 

منم جای خواهر کوچیکتون😔

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪

الان وقت ازدواج هیچ کدومتون نیست

زوده

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان وقت ازدواج هیچ کدومتون نیست زوده

الان نمیخوایم ازدواج کنیم 

قراره بعد درس من و خدمتش عقد کنیم 

اسمم هم تیکه کلام آقامونه🤴🏻 ، برای اولین بار که صداشو پشت تلفن شنیدم از خجالت دشوری کردم تو شلوارم، از اون موقع شدم شاشو بالا 💧🤪
الان نمیخوایم ازدواج کنیم  قراره بعد درس من و خدمتش عقد کنیم

عقل

و انتخاب کن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
پول مهمه عشق چیه دو روز دیگه اون یکی بهتر گیرش بیاد یادش نمیاد تو کی بودی پسرا مثل دخترا نیستن

دوستم داره،

ثابت کرده 

والا از همون اول باید فکر اینو میکردی دیگه بعد 4سال کمی دیره، اگر پشیمون شدی  بخاطر بی پولی که هیچ بهم بزن،ولی اگر دوستش داری و پسر کاری هست و خانواده خوبی داره و در حدتونه بمون پاش، اگر پول اولین ملاکته نه سریع بهم بزن که بی پولی عشقو کم رنگ میکنه

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀

اسی همسنیم

یه مورد مثل تو واسم پیش اومد

که خیلی ادعا عاشقی میکرد

ولی من جواب منفی دادم

چون هم سنم کم بود

هم وضع مالی تو زندگی اینده بی تاثیر نیس

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
عزیزم منم همسن توام بنظرم واسه خودت تلاش کن خودت موفق شی بجایی برسی.. وقت واسه ازدواج هست ولی عمرت د ...

الان نمیخوایم ازدواج کنیم ، ۵ سال دیگه گفتم بیاد بعد خدمت اون و درس من 

یعنی ولش کنم ؟؟؟

بله

تا پنج سال دیگه نه به باره نه به دار

ب درس و پیشرفت فک کن

2706