2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتی کردیم دوباره همون اش و همون کاسه خونه باغ بودیم الکی الکی شروع کرد فحشم دادن منم سرما رفتم رو تخت بیرون نشستم گرررررریه کردم جاریم اومد گفت گریه نکن خوشحال میشه به رو خودت نیار فقط گریه میکردم میگفتم منو ببرید شهرخودم خونه بابام طلاق میخوام😭

2728

اومدیم شهر خونه خودشون تنها مادرشوهرم گفت تافردا وقت دارید برید از خونم شوهرمم گفت بریم خونه اجاره کنیم کم کم داشت گندش در می اومد اون سال کلا ۴۰ تومن پسته داشت که همش بدهکار بود مادرش حتی خونه نداشت یه مسکن مهر ثبت نام کرده بود که کلا ۲۵ م داده بود ازش 😭

2738

سه روز بعد اینکه خونمون جداکردیم مثل بچه ها بهونه مادرش میگرفت همش باهام دعوا میکرد یهو به خانوادم فحش داد و .....منم کیفم برداشتم گفتم من دیگه نمیمونم رفتم تو کوچه اومد کیفم کشید مگه ج نده ای و...سه بار محکم زد تو گوشم

تازه فهمیدم ۳۴ سالشه😑

گندش در اومد با دختر قبلی شش ماه عقد بوده از بس اذیتش کرده اونم جدا شده و با پسر عموش ازدواج کرده

بعدا که مادرشوهرم با عمه دعواش شده بود همش میگفتن عمه جادوگره و تو کار دعا حق نداری بری خدنش بهش زنگ بزنی 

شوهرم میومد خونه میگفت کی این همه میوه خورده عمه اینجا بوده و‌...منم کلی قسم که نه من اینقدر بدبخت شدم که حال و حوصله هیچکس ندارم

سه ماه بعد یهو شوهرم برگشت خونه که اره تو با عمه در ارتباطی و بهش زنگ میزنی اون بهت یاد میده منم قسم خوردم که نه اینطور نیست قبلش خونه مادرش بود و اونا یادش داده بودن

یهو گفت من پرینت گوشیت میگیریم 

منم گفتم باشه پس اگه اعتماد نداری زندگیت مال خودت وسایلم جمع کردم گفتم پرینت خط من بگیر مستقیم من برسون خونمون بعدش سوار ماشین شدم تو راه زنگ زد به مادرش اره اون سر کارا تو طلاق دادم اینم میدم 

خیلللی گریه کردم در پست بانک چندتا خانوم اومدن همش میگفتن چته چرا اینقدر حالت بد دیگه هیچی از غروروم و خنده هام نمونده بود 

2706