2737
2734

الهی بگردم،از خوندنش هم اعصابم بهم ریخت درکش برام غیرممکنه،یه ادم چقدر میتونه عوضی باشه،فک میکنم خیلی هم بی زبونی،که هر دوشون راحت مقابلت جبهه میگیرن از این ویژگیت سواستفاده میکنن،برات دعا میکنم خدا به دلت ارامش بده ،و مشکلات زندگیتو خودش کم و حل کنه گلم،اگه مجبوری فعلا کنارش زندگی کنی سعی کن یه کاری برای خودت جور کنی تا پس انداز داشته باشی،بدون اینکه شوهرت بفهمه،تایپ با گوشی بورس،یا یه کار هنری دیگه که تو خونه باشه راحت باشی،سعی کن دختراتو همخوب تربیت کنی تا شبیه پدر و مادربزرگ نشن،خدا همیشه سایتو رو سرشون نگه داره،تو هنوز سنی نداری که بخوای از اینده نا امبد بشی،خدا خودش جواب کارهاشونو بده

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا خودت مهم تر بچه و شوهر و حرف فامیلی 

خاله من 40 ساله پیش شوهرش میزدش، دستشو سرشو شکوند به خانواده ش نمیگفت، شوهرش رفت زندان بهش گفتن طلاق بگیر گفت بچه هام (4 تا بچه داشت)، شوهرش زن دوم گرفت، بهش گفتن طلاق بگیر گفت جلو عروس و داماد م زشته، شوهرش کار نمیکرد، بدبخت کرد، آخر سر بچه هاش ازدواج کردن، شوهرش مرد، بدون هیچ حقوق و بیمه ای موند، با هزارتا درد و ناراحتی تو سن 60 سالگی تنها زندگی میکنه، مادر بزرگم حقوقشو نصف میکنه بهش میده، بچه هاش یه جوری بخاطر پدرشون باهاش دعوا میکنن که انگار مقصر خاله بدبخت ما بوده، الان میگه کاش تا جوون بودم طلاق می‌گرفتم، کاش بخاطر این بچه های قدر نشناس جوونیم نمیذاشتم که سر پیری بی کس باشم

الهی بگردم،از خوندنش هم اعصابم بهم ریخت درکش برام غیرممکنه،یه ادم چقدر میتونه عوضی باشه،فک میکنم خیل ...

امیدوارم همیشع درکش برات غیر ممکن باشه من از همون اول ازدواجم می اومدم نی نی سایت از زندگیم میگفتم چندتا کاربری ترکوندم همه بهم میگفتن دروغه باورنمیکنم خوشحالم که بقیه اینقدر خوشبختن که این چیزا واسشون غیر قابل باوره 😪

2728
امیدوارم همیشع درکش برات غیر ممکن باشه من از همون اول ازدواجم می اومدم نی نی سایت از زندگیم میگفتم چ ...

نه عزیز بحث خوشبختی نیست،من خودم انقد مشکلات تو زندگیم هست که نمیدونی،همه رو هم قایم کردم از بقیه،دیگران منو خوشبخت میدونن،ولی خودم خودمو خیلی خوشبخت نمیدونم،اگه از زندگیم پیش خانوادم گلایه کنم حرفشون فقط یکیه طلاق،ولی من شرایط خودمو و خونوادمو بهتر میدونم طلاق بگیرم زندگیم جهنم میشه،درصورتی که اونا فک میکنن با طلاق بهشت منتظرمه،شاید الان زندگی سختی داشته باشم ولی میدونم مشکلات قابل حل هستن،و از پسشون بر میام،ولی در مورد شما انسانیت و ادم بودن مطرحه،این برام فهمش سخته که توی بارداری ازش کتک خوردی بیرون انداخته،با کمر بند زده حتی خورده رو بخیه ات،بخاطر حرف مادرش بچشو زده و بقیه چیزایی که گفتی این چیزا درکش سخته وگرنه اصلا فک نکرم داری دروغ میگی،ادم چرا باید از خودش حرف بسازه انقدر خودشو تحقیر کنهتا بقیه دلشون به حالش بسوزه من حرفاتو باور کردم و برای ارامشت دعا میکنم،هیچکس نیست که مشکلات نداشته باشه اونم تو کشور ما و این زمان که مشکلات دور ادمو احاطه کردن،ولی شوهر شما معذرت میخوام یه بیماره که نیاز به درمان داره،اگه میتونین برین پیش مشاور یا اگه نمیاد خوددت تنها برو اگه نمیشه این مساوره تلفنی های رایگان استفاده کن،

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا