2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این فک کن که خدا داره نگات میکنه و از این کارت ناراحت میشه 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2728

عزیزم چیز های گرمی زیاد نخور فیلم بد هم نگاه نکن دیدی تنهایی برو تو اینترنت اطلاعات عمومی سرچ کن درباره هر چیزی خواستی بدونی خود ارضایی میگن کار خوبی نیست و برای بدن خیلی مضر هستش سعی کن دختر خوبی باشی

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
2738
خسته شدم بخدا دیگه کلافه شدم از دست خودم دلم میخاد خودمو تموم کنم

نه عزیزم چرا این یه مشکلیه که خیلیا باهاش درگیرن توهم سعی کن بخاطر گناهش و اثرات بد روجیش ترکش کنی میتونی برای خودت مثلا هر 30 روز یکبار که نکردی یه جایزه ای چیزی درنظر بگیری یا مثلا یه حالت تقویم درست کن برا خودت بعد هرروز رو توش مثلا تیک بزن یا ضربدر درکل یکاری کن که انگیزه بگیری برای انجام ندانش

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
خیلی خودمو سرگرم میکنم ولی بازم میره نمیدونمچیکار کنم 

بنظرم كافي نيس

مثلا وقتي خسته باشي خابت ميبره زود

يا اينكه فيلم بيين به هر خال وقتتو پر كن

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر