2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب سایت داداش رضا سر بزن 

ن تنها برای ترک این عمل بلکه تقویت اعمال دیگه هم کمکت میکنه 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

نماز بخون 

ذکر زیاد بگو

قران صوتی گوش کن سوره بقره سرچ کن گوگل

سعی کن تنها نباشی خودتو ب کاری مشغول کن 

ب بعدش ک فک کنی عذاب وجدان میاد سراغت ب مرور ترک میکنی 

موسیقی گوش کن

کتاب بخون 

اشپزی کن 

واقعا؟؟ حتما میرم سراغش مرسی

اره خیلی ها تونستن ترک کنن

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
نماز بخون  ذکر زیاد بگو قران صوتی گوش کن سوره بقره سرچ کن گوگل سعی کن تنها نباشی خودتو ب کار ...

ممنون....بله عذاب وجدان ک خیلی میگیرم ولی واسه همین عذاب وجدانی ک میگیرم مرتبا انجام نمیدم

2706