2737
2739
عنوان

سلام دوستان درمورد کیست تخمدان سوالاتی داشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 47 پست
پریودام منظم بود ولی دردشدیدی میگرفتم ولی خون پریودم کم بود

منم اینماه چن روز مونده به پریود درد شدید گرفت رحمم داشتم بیهوش میشدم از درد فرداش رفتم سونو گفت یه کیست ۵۰ میل داری که داخل خودش خونریزی کرده برام اچ دی نوشته ولی گفت پریود شدی بخور . شما قرصو شروع کردی ؟ 

خدایا معجزه میخوام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دکتر صحبت کردم گفت اگه نمیتونی تحمل کنی میتونی عمل کنی ولی از عمل بیشتر میترسم آخه😥

عزیزم جوشونده ی گل مغربی بخور.هفته ای ۲ یا سه بار در حد یک لیوان زود برطرف میشه کیست باور کن 

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2731
منم اینماه چن روز مونده به پریود درد شدید گرفت رحمم داشتم بیهوش میشدم از درد فرداش رفتم سونو گفت یه ...

بله من چون تازه خوب شده بودم گفت استثنائا شروع کن بعد۲۱روز که پریود شدی از روز اول پریود شروع کن به خوردن

اره برو پیش دکتر زنان.واست سونو مینویسه انجام بده.میتونی صبر کنی بعد از بین رفتن کرونا بری ولی این ک ...

عریزم منم داشتم و حتی خونریزی کرده بود تو شکمم

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
چن وقت  بعد کیست باردار شدی ؟

میخاستم بعد از ۳ ماه اقدام کنم ولی دوباره رفتم سونو و فهمیدم فیبروم رحم دارم تا اومدم اونو عمل کنم طول کشید

آذر ۹۷ کیست تخمدان عمل کردم

مرداد ۹۸ فیبروم رحم عمل کردم

دکتر گفت بعد از ۶ ماه میتونی باردار بشی ولی خب طول کشید شد ۹ ماه

2738

خب برو ب دکترت بگو من پلی کیستک دارم بهم دوفاستون داد الان پریود شدم همش لخته خون مث گوشت میاد بعد ی چیزایی مث تکه دستمال کاغذی هم میاد منم ی تیکه رو برداشتم با دستکش بردم شستم دیدم سفید شد و دستمال کاغذیه کلا الان موندم اینا چیه😐😐😐😐

واااا جدی .منم منتظرم پریود شم راحت شممم منی که از پریود نفرت داشتم

اره من پریودم کم حجم شده بود ولی ب موقع بود رفتم دکتر سونو گرفت گفت پلی کیستک داری الان 10تا خوردم بعد ی هفته سرتاریخ پریود شدم ولی ی چیزایی داره ازم دفع میشه ک شاخ دراوردم و ترسیدم خیلی خونریزی دارم همش دوتا نوار میذارم بازم لباسام خیس میشه😢😢😢

2706