2733
2739
عنوان

سلام دوستان درمورد کیست تخمدان سوالاتی داشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 47 پست
اره منم فکر میکردم کلیه مه..مگه میشه استراحت مطلق بود اخه انقدر درروز کار کنم😔

اصلا شوخی نداره خطرناکه من تا پای مرگ رفتم اون بترکه راحت بگم مرگه 

البته اللن‌نمیدونم سوراخ شده کیستت ولی تجربه کردم دارم میگم بهت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم منم دیروز فعمیدم ۳سانتی دارم که از قرصای هورمونی که واسه بارداری استفاده میکردم اینطوری شدم...

من اینجا خیلی گشتم تاپیکی بود باکاربری سوگند برو ببین چیا. نوشته وچطوری کیست ۸سالشو درمان کرده...من فعلا وسط سیکلم بازم امیدمو واسه بارداری ازدست ندادم ...واسه همین اگه پریودشم راهکارشو امتحان میکنم...راهکارش بدون عوارضه

بزارببینم لینکشو دارم

2731
2738
با دکتر صحبت کردم گفت اگه نمیتونی تحمل کنی میتونی عمل کنی ولی از عمل بیشتر میترسم آخه😥

عزیزم پریودات منظم بود دردش چجوری بود من مثلا سه روز دل درد شدید دارم

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
بار قبلی درد داشتی رفتی سونو دادی ؟!

اره خیلی شدید.دکتره همه چیمو چک کرد گفت سالمه فقط یه کیست ۵ سانتی هست دردت برا همونه.اگه سوراخ بود حتما میفهمید نه؟ میترسمممم نکنه چیزیم بشه

اره خیلی شدید.دکتره همه چیمو چک کرد گفت سالمه فقط یه کیست ۵ سانتی هست دردت برا همونه.اگه سوراخ بود ح ...

اره اگه سوراخ بشه سونو میگه پلی خیلی رعایت کن مجدد برو سونو به نظر من ایشالله چیزی نیست نگران نباش فقط فشار نیار و قرص سر وقت بخوذ

2706