2733
2739

من دوهفته پیش پهلوی چپم خیلی درد عجیبی میگرفت و ول میکرد رفتم پیش دکتر سونوگرافی انجام دادم گفت یه کیست ۵سانتی متری دارم قرص ال دی داد گفت۳ماه مصرف کن بعد برو سونوگرافی.قرصو مصرف میکنم یه قرص روغن گل مغربی هم دوستم معرفی کرد گرفتم مصرف میکنم.۳روزی خوب بودم ولی باز دردام شروع میشه میخواستم ببینم  این درد طبیعیه؟

چندوقت بعد مصرف قرص باید درد آروم بگیره؟؟😭😭

کلافه م کرده همش شیاف استفاده میکنم یه وقت ضرر نداشته باشه واسه آینده و باردارشدنم😔

سلام عزیزم قرص ال دی زیاد مصرف کنی باردار نمیشی در آینده.منم زیر شکمم دردمیکنه احساس میکنم تیرمیکشه بعضی وقت هااحساس میکنم باد میکنه زیرشکمم.همش میترسم کیست داشته باشم.علائمش چیه.ولی کیست برطرف نشه میشه تبلی تخمدان

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم قرص ال دی زیاد مصرف کنی باردار نمیشی در آینده.منم زیر شکمم دردمیکنه احساس میکنم تیرمیکشه ...

دکتر گفت شبی یه دونه منم همینجوری که گفت مصرف میکنم.دردش یجوریه انگار یکی چاقو میکنه تو پهلوم.من تو پریودام دردای شدیدی داشتم همه میگفتن طبیعیه دکتر گفت باید زودتر مراجعه میکردی درد شدید پریود واسه کیسته

دکتر گفت شبی یه دونه منم همینجوری که گفت مصرف میکنم.دردش یجوریه انگار یکی چاقو میکنه تو پهلوم.من تو ...

من پریودم همش سه روز بعدش لکه س همش .خارش و ترشح از علائمش نیست

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2738

درد ش طبیعی نیست شاید کیست ت سوراخ شده باشه باید استراحت مطلق کنی فشار اصلا نیاری به شکمت چیز سنگین بلند نکنی رابطه نداشته باشی یک هفته استراحت کنی خوب میشه ولی قرص رو باید هر شب سر ساعت بخوری سریع اور میکنه گوشیتو زنگ بزار سر ساعت هر شب بخور 

منم شده بودم دو بار این درد کلیه هست لامصب

درد ش طبیعی نیست شاید کیست ت سوراخ شده باشه باید استراحت مطلق کنی فشار اصلا نیاری به شکمت چیز سنگین ...

اره منم فکر میکردم کلیه مه..مگه میشه استراحت مطلق بود اخه انقدر درروز کار کنم😔

2706