2733
2734
عنوان

اگه مجبور به انتخاب بودین کدومو انتخاب میکردین؟🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 203 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنجار شکن😂😂😂

من از همتون خاص تر بودم

کیس مورد نظرمم فقط عمو محموده کاپشن پاره

این ورژن تریپ دکتری جدیدشم نمیخوام😂

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
تففففف بهش لیاقت منو نداره لیاقتش همون ملانیاست  من به این خوبی حالا فوقش دوتا از انگشتاشم ق ...

وای یاد اون دختره افتادم که تو کنسرت انریکه هلیکوپتری زد رفت بالا😂

بعدا سینا ولی‌الله سوژه‌ش کرد از خنده مُردم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تففففف بهش لیاقت منو نداره لیاقتش همون ملانیاست  من به این خوبی حالا فوقش دوتا از انگشتاشم ق ...

اصن مردا اونا لوسن مردا خودمون خوبن .هم میتونی لباس زیرشونو بشوری هم میتونی تو تشت شیر پاهاشو ماساژ بدی حوصلتم سر نمیره 😛😛😛

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
وای یاد اون دختره افتادم که تو کنسرت انریکه هلیکوپتری زد رفت بالا😂 بعدا سینا ولی‌الله سوژه‌ش کرد ا ...

ندیدمش

ولی من اگه از نزدیک جانی رو ببینم یجوری میچسبم بهش که تو همه دنیا فیلمم پخش شه روده بر شن مردم 

{ خانم هستم }
وایی خدا گزینه ی ۲ رو سره گرگای بیابون نیاره😂😂😂😂

شرف داره به ترامپ🤭

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
😂😂😂😂هممون لعنتی مغروریم😂😂😂

غرور کیلو چنده

ماچ کردن بچه افعی و پلنگِ ترامپ شدن و فارسی یاد دادن به چینی اصلا برگ نمی‌ذاره واسه آدم😂

همون پسر عصبی مغرور یه مشتم بزنه یه کم یخ می‌مالم روش فرداش خوب میشه🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706