2737
2739
عنوان

اگه مجبور به انتخاب بودین کدومو انتخاب میکردین؟🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂 اون غووووودا خودش هفت روش بود

😂😂حیف ک عکس نمیاد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ترامپ حرمت داره نه لذت😂😂😂

ترامپ اوق داره اوق حتی تو شوخیم تحملش سخته😂😂😂

بزار تحویل بده لامصب  همچین از ترس خودشون سرشو کنن زیر اب بیا و ببین

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
با من درنیوفت من الان هم جانی دپو دارم هم ترامپو هم کلی پول اختلاس کردم  زورت به من نمیرسه ال ...

ترامپ گفته تو رو نمیخواد .میگه زنا جانی سابقه شوهر داری درخشانی ندارن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
فک کنم اگه بهش برسم از شدت ذوق و هیجان زیاد همون لحظه سکته میکنم میمیرم😶

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣واااای مردم از خنده 

خودش واست یه فیلم خنده دار میسازه😂😂

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
خوشم میاد فقط خودم گزینه ی ۱ رو انتخاب کردم😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎گنگم بالاست متاسفانه جذاب لعنتیم من😎 ...

منم فقط گزینه ۵ انتخاب کردم من بیشتر جذابم چون همچین گزینه ای وجود نداشت😎😎😎😁😁😁

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
خوشم میاد فقط خودم گزینه ی ۱ رو انتخاب کردم😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎گنگم بالاست متاسفانه جذاب لعنتیم من😎 ...

من ۲ رو انتخاب کردم

کی به کیه چهار تا فحش میده بعدا با هم می‌خندیم دیگه😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ترامپ گفته تو رو نمیخواد .میگه زنا جانی سابقه شوهر داری درخشانی ندارن 

تففففف بهش لیاقت منو نداره

لیاقتش همون ملانیاست 

من به این خوبی

حالا فوقش دوتا از انگشتاشم قطع میکردم چه اشکالی داشت 😤😤😤😤

{ خانم هستم }
2706