2737
2734
عنوان

خالم همش میگه ایشالا یچت دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 20 پست
اون زنایی که ارزش دخترو میارن پایین با این کارشون به هم جنساشون پاسخگو خواهند بود همین آدمای خر باعث ...

وا خوبه حالت؟؟

من یکسال منتظربودم باردار شم

بچه اولمم هست

معلومه برام فرق نمیکنه

دختر باشه یا پسر برا من چه نفعی داره؟ جفتشم بچن

اتفاقا خالم هی میرفت میومد میگفت ایشالا پسره هم ناراحت میشدم

من بعد ۴ماه بارداری تازه امشب از شوهرم پرسیدم دوس داری چی بشه

به خاله چه ربطی داره هی بره بیاد بگه ایشالا فلان جنسه

درحالیکه واسه دختر خودش خودشونو میکشتن که نه پسره!

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
ببین آدمای قدیمی اینطورین چون اون زمانا پسر کمک خانواده بود پسر دوس داشتن من از قدیمیا به دل نمیگ ...

اونا هم تحت تاثیر همون مقایسه هان.

دختر خاله شوهرم متولد 70همسن خودمه .فهمیده دختره بچم هم به کنایه گفت انشالله دفعه بعد خدا بهت پسر بده یا جلو من به یکی ک پسر داره گفت خدا بهت نظر کرده بهت پسر داده ....حالا انگار خدا از من رو برگردونده دختر داده.

یا زن عمو شوهرم میگه البته به دختر خودش جلو من ک مثلا دیوار بفهمه پسری بیاری ک برا خانواده شوهر ارزش داشته باشی .یعنی من ک دختر اوردم براشون ارزش ندارم.به درک حالا قراره چی برسه بهم نه اسمی دارن نه رسمی همون بهتر ک مایه ننگشون باشیم.شکر خدا مادرشوهرم عاقله از این حرفا نمیزنخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون زنایی که ارزش دخترو میارن پایین با این کارشون به هم جنساشون پاسخگو خواهند بود همین آدمای خر باعث ...

بعدم من مادربزرگ پدریم یکبار گفت ایشالا پسره من هیچی نگفتم باز

خوشم نمیاد کسی بگه ایشالا فلان جنس

واسه من که مادرشم فرقی نداره به بقیه چه ارتباطی داره نمیدونم

بعدم من مادربزرگ پدریم یکبار گفت ایشالا پسره من هیچی نگفتم باز خوشم نمیاد کسی بگه ایشالا فلان جنس ...

واقعا همینطوره سالم باشه هر چی باشه شکر .انگار بچه هم باید به میل بقیه باشه.بعضیا خو اسمم براش انتخاب میکنن .انشالله خدا بهت محمدی بده فلانی بده....اونا دیگه خیلی پررو ترن

2731
اونا هم تحت تاثیر همون مقایسه هان. دختر خاله شوهرم متولد 70همسن خودمه .فهمیده دختره بچم هم به کنایه ...

مادرشوهر من که دختر نداره میمیره واسه دختر

ولی تو صبرت خوبه من کسی اینطوری بگه جوابشو میدم

حالا انگاری پسر باشه قراره چه گلی به سر مادر پدر بزنه

تربیت و ذات بچه مهمه دختر پسرش چه فرقی داره من متوجه نمیشم 

دیگه این زمونه دخترا همه شاغلن و مستقل

مادرشوهر من که دختر نداره میمیره واسه دختر ولی تو صبرت خوبه من کسی اینطوری بگه جوابشو میدم حالا ان ...

چون مستقیما به من نمیگن نمیشه جواب بدم .اگرم جواب بدم میگن هااا ببین نقطه ضعفشه ناراحت شد چون دلش پسر میخواسته نشده ناراحته ....کلا ادمای اینطورین.اما جاهای دیگه میگم افتخارم دخترمه یا خدایا کسی ک دختری نداره چیکار میکنه و اینحرفا.ولی نه جلو کسی ک واقعا دختر نداره نمیگم ایندفعه من ادم بدی نباشم .