2726
عنوان

خالم همش میگه ایشالا یچت دختره

311 بازدید | 20 پست

ما خودمون برامون اصلا فرقی نداره

ان تی گفته احتمالا پسر براهمین تیکر آبی زدم

اون روز خالم هی میرفت میومد میگفت دختره دختره

ایشالا دختر میشه 

دخترخالم چندسال پیش زایمان کرد الان یه دختر داره

اون زمان یادمه خالم و دختر خالم چقدررر دلشون میخواست پسر بشه..و حتی دوبار رفت واسه جنسیت

دفعه اول که گفتن دختر باور نکرد گفت اشتباه گفتن...

حالا من اصلا درک نمیکنم اینهمه علاقه به یه جنس خاص رو

دختر یا پسر بزرگ میشن میرن پی زندگیشون دیگه چه فرقی داره

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

به هیچ کس هم نگفتم ان تی جنسیت رو حدس زده

گفتم بذار مطمئن شم بگم

بنظرتون خالم چرا هی اینطوری میگه؟؟ این دفعه گفت چی بگم بهش

اهمیت نده

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهمیت نده

اگه آنومالی هم بگه پسره من دوس ندارم کسی جلوم بگو کاش دختر بود

اگه هم بگه دختر دوس ندارم کسی بگه کاش پسر بود...

2728
اگه آنومالی هم بگه پسره من دوس ندارم کسی جلوم بگو کاش دختر بود اگه هم بگه دختر دوس ندارم کسی بگه کا ...

عزیزم حتما تو درونش مشکلی داره که اینجوری نسنجیده رفتار میکنه.شما به روی خودت نیار

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ولش کن اهمیت نده  مدام بگو ان شالله

نه نمیگم ان شاالله اصلا جواب نمیدم

چرا بگم ان شاالله 

برامن فرقی نداره هرچی صلاحه همون بشه

اگه آنومالی هم بگه پسره من دوس ندارم کسی جلوم بگو کاش دختر بود اگه هم بگه دختر دوس ندارم کسی بگه کا ...

اکثرا میگن شما بی تفاوت باش جوری رفتار کن که اصلا صداشون نشیدی

خالت اینجور میگه چون میترسه بچه تو پسر بشه و دخترش کم بیاره

ولی من برعکس توهمش مامانبزرگم میگه انشالله کاکل زری باشه .میگمش دختره بچم سونو گفته .دوباره دفعه بعد میگه انیدت به خداباشه درست میشه ...میگمش یعنی چی من از دختر خوشم میاد .نمیفهمه کلا.فکر میکنه حودش پسر دوست داره منم باید دوست داشته باشم

عزیزم حتما تو درونش مشکلی داره که اینجوری نسنجیده رفتار میکنه.شما به روی خودت نیار

دخترشم از همون لحظه که فهمید باردارم هی میگفت چی دوس داری ویارت چیه میخواست جنسیت رو حدس بزنه

یعنی همون باراول که گفتم باردارم بجای تبریک واینا پی جنسیتش بود

والا من خودم ۴ماهه باردارم تازه امروز از شوهرم پرسیدم چی دوس داری بشه

خالت اینجور میگه چون میترسه بچه تو پسر بشه و دخترش کم بیاره ولی من برعکس توهمش مامانبزرگم میگه انشا ...

ببین آدمای قدیمی اینطورین

چون اون زمانا پسر کمک خانواده بود

پسر دوس داشتن

من از قدیمیا به دل نمیگیرم چون واقعا نمیفهمن 

ولی خالم چی..

اون زنایی که ارزش دخترو میارن پایین با این کارشون به هم جنساشون پاسخگو خواهند بود همین آدمای خر باعث میشن دخترا انقدر حقییر جلوه بشن و عذاب بکشن 

توام اگه واقعا برات فرقی نمیکنه جنسیت  نمیومدی واسمون بگی و ناراحت باشی از رفتارش 

خالت ک اون حرف و میزد میگفی الهی آمین چی بهتر از دختر  

دخترشم از همون لحظه که فهمید باردارم هی میگفت چی دوس داری ویارت چیه میخواست جنسیت رو حدس بزنه یعنی ...

حساسیت دارن معلومه عزیزم

2706