2733
2734
عنوان

باهم بخندیم🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 55 پست
خاطره من افتضاحه  باکتری شدید روده پیدا کرده بودم در اصطلاح هلیکوباکتری ،  بوی گاز دفعیم و ...

واییی😂😂صداهم داشت؟؟

بهم زد باهات فک کنم بعدش😄

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر صدا داشته دیگه نمیشده کاریش کرد😂😂😂

آره والا داداشم خیلی ازم کوچیکه وقتی متوجه شد بیچاره اونم خودشو گم کرده بود اصلا یه وضعی بود🤣🤣😅

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
صدا نه ولی بو    نه تا ۲ سال بعدشم باهام بود خودم بهم زدم  😜

😂😂الان مجردی؟؟؟

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
اصلا بوهه یه جوری بود  مثل چسب میموند  حتی دهنمون تلخ میشد 😂😐

میدونی یاد شین میم ر افتادم

میدونی چیه؟

شیمیایی میکروبی رادیواکتیو

بمبهای زمان جنگ🤪🤪🤪

2740
       میدونی یاد شین میم ر افتادم میدونی چیه؟ شیمیایی میکروبی رادیواکتی ...

🤣🤣🤣گفتم که تو فوق العاده ای اسی

آدم شوخی هستی عزیزم؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

منم یه شب بچه ها رو زود خوابوندم و میوه و چای اوردم عاشقانه با شوهرم فیلم ببینیم .شوهرم خم شد کنترل رو ببره با صدای خیلی بلند ازش در رفت بیچاره خیلی هم مغروره نمیخواستم به روش بیارم لبم رو محکم از داخل گاز گرفتم انقد فشار دادم که نخندم ولی داشتم منفجر میشدم ..و اینگونه شد که دیگه ما بزم عاشقانه نگرفتیم

وااااای بچه ها یه چیزی یادم افتاد

من نمیدونم چرا گاهی بعد از ببخشید رابطه واژنم هوا میگیره بعد چندساعت که مثلا حین صحبت خنده و ...تخلیه میشه با صدایی شبیه گوزززز

یه روز رقته بودم خونه مامانم داشتیم چایی میخوردیم یه دفعه مامانم یه چیز خنده دار تعریف کرد منم هر هر خندیدم یه صدایی ازم اومد که قطع نمیشد

لامصب بلندم بود

مطمئنم مامانم فکرکرد گوز دادم😂😂

ولی همچنان توی این وضعیتا من سکوت میکنم😂😂

2706