2726
عنوان

باهم بخندیم🤣🤣🤣🤣

415 بازدید | 55 پست

سلاااااام

بیاین اینجا دور هم توی این وضعیت کرونا روحیمون رو کمی شاد کنیم.هرچی خاطره و سوتی خنده دار دارین بگین.

اول خودم میگم که خدای سوتی ام

موقعی که دخترم نوزاد بود یه روز سر سفره همسرم گفت بچه رو بده من تو غذا رو بکش.من روبروش نشسته بودم.تا بچه رو از کنارم برداشتم بدم دستش بهم فشار اومد زارت گوز دادم. یعنی بچه رو دادم و تا اخر غذا سکوت بود و حتی چشم تو چشم نشدم باهاش🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😨😂😂😂

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2728

همزمان با دونفر بودم اون دوتا باهم رفیق شدن من ب فنا رفتم :) 

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
اوه🙄

😁

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

یه روز دخترم یکساله بود برای مشکلی رفتم دکتر

دکتر هم آقا بود

موقع نسخه نوشتن ازم پرسید بچه شیر خودتون میدین؟واسه اینکه دارو چی بنویسه که روی شیر تاثیرنزاره

منم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم نه اقای دکتر از شیر گرفتم ولی پریود هم هستم  

نمیدونم چ ربطی داشت و چرا به زبونم اومد

کلا خودم هنگ کردم چه برسه به دکتر

اونم فقط کلشو تکون داد و گقت بله😅😅😅😅

خاطره من افتضاحه  باکتری شدید روده پیدا کرده بودم در اصطلاح هلیکوباکتری ،  بوی گاز دفعیم وحشتناک بود   یه دوست پسر پولدار و با شخصیتم داشتم  تو ماشینش بودم که دفع گاز پیدا کردم گفتم بزن کنار دوباره اونجوری شدم   آقا از اون اصرار تو ماشین راحت باش از من انکار که نگه دار   خلاصه همون جا انجام دادم   ۱۰۰ رحمت به اسکانکا   دلمون خوش بود شیشه ها پائینه باد میبره بوو رو   تا زدم خوردیم به چراغ قرمز  اونم نصف بدنشو از ماشین کرده بود بیرون  فقط میگفت  اوووووووه   همه ماشینا هم به من نگاه میکردن  😐

💞💫🖐
2706