2737
2739
عنوان

زندگی در جنوب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 5371 بازدید | 132 پست

من از  غرب تهران ازدواج کردم به طرف شرق رسالت و نارمک اون حدود ها  , برام مثل مرگ بود رفتن به اونجاها . حالا خوبه خونه خانواده شوهرم انجا بود نه خودم

نه خیابون میشناختم و نه جایی , انها خودشون  من رو میبردن مرکز  خرید  . اما الان دیگه تقریبا اون قسمت ها رو میشناسم , خوبه و خوشم آمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره الان با پول ما یه خونه ی پرفکت 60متری تو جنوب میدن ولی شرق باید بری زیر همکف

من اگر باشم جنوب رو انتخاب میکنم. چون خونه تو روحیه ی ادم خیلی تاثیر داره. البته به محل کار همسرت هم بستگی داره

ما خودمون دوتا خونه سمت شمال داریم که حتی خالیه و پدرم اجاره هم نداده ولی خودمون سمت پیروزیایم چون ...

دقیقا همینه هرکسی محله ی اشنا و قدیمی خودش رو دوس داره ان شالله خوشبختی باشه الان کجای تهران ارزونه خیلیا قدرت رهن هم ندارن تو جنوب تهران چه برسه به خرید و ...شاید راه ترقی و حال خوب ادما از یه محله شروع بشه سخت نگیریم 

2728
من از  غرب تهران ازدواج کردم به طرف شرق رسالت و نارمک اون حدود ها  , برام مثل مرگ بود رفتن ...

نارمک و هفت حوض قیمتش با بالاشهر واقعا یکی شده اگربنا به عادت میگید که خوب برای خیلیاهم غرب مثل مرگه

قبل ازدواج باید بهش میگفتی الان همسرته هرجا بره باید باهاش بری

برعکسش امکان نداره؟؟

با عرض معذرت من از این محتواها خوشم نمیاد

چون شوهرته هر چی گفت باید انجام بدی!

مگه برده داریه

پس مشورت، حل مشکل... برای کیا گذاشتن؟!

2738
دقیقا همینه هرکسی محله ی اشنا و قدیمی خودش رو دوس داره ان شالله خوشبختی باشه الان کجای تهران ارزونه ...

درسته واقعا

من میشناسم کسیو ک الان از تهران رفته کرج و پول خونه رو گذاشته تو کارش

نارمک و هفت حوض قیمتش با بالاشهر واقعا یکی شده اگربنا به عادت میگید که خوب برای خیلیاهم غرب مثل مرگه

بله همش عادته , آدم هر کجا که رشد کرد عادت میکنه
من از شرق هم خوشم آمده
اما من اگر بخوام خونه بخرم حتما غرب تهران میخرم ,  به اونجا عادت دارم

توجه کنید گفتم مثل مرگ بود اما الان عادت کردم و خوشم هم آمده
اما در کل تهرانو خیلی دوست دارم

2706