2737
2734
عنوان

زندگی در جنوب تهران

5371 بازدید | 132 پست

سلام وقت بخیر 

من در دوران عقد به سر میبرم و محل سکونتم در شرق تهرانه همسرم و خانواده همسرم درجنوب غربی زندگی میکنن 

درحال حاضر به جهت هزینه ها سمت شرق برای همسر اجاره آپارتمان مغدور نیست و ایشون تمایل داره بریم سمت خودشون 

واقعا برام معضل شده میشه یکم کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرکز شهر خونه بگیرید یا جنوب شرق مث افسریه اینا هم دسترسیش به هر دو طرف راحته هم قیمتا پایینتره

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738

دقیقا کجاست

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

شرق و جنوب دقيقا كجارو ميكي؟ جون يك سري شرق داريم اسمش شرقه محليت فرقي با جنوب نداره!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706