2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=166627403]😒😒😒خائن نیستم  نیستم😢😢😢😢 نیستم😢

دستما کاغذیو بدع اینور اینقد گریه نکن اب دماغت راه افتاد اه😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عاشق یاد گرفتن موسیقی ام هر روز تو خیالاتم دارم پیانو میزنم حیف فعلا شرایطشو ندارم ولی ی روز حقمو از این دنیا میگیرم و پیانو زدنو یاد میگیرم

خب رسیدم ب ۹۹/۹/۹ تنها کار خاصی ک میتونستم بکنم تو این تاریخ خاص ساخت اکانت رند بود تو اخرین تاریخ رند قرررررررن😎😂
2742
وای دختر تو این حرفا رو از کجات درمیاری میگی ؟🤣

از مغزم خخخخ فقط بگو اگه یه بار دیگه بو گوشت بده نمی‌خوامش میدونم عاشقمه چون من خیلی جذاب و خوشگلم همه من می‌خوام به غیر از بعضیا که برام مهم نیست   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
عاشق یاد گرفتن موسیقی ام هر روز تو خیالاتم دارم پیانو میزنم حیف فعلا شرایطشو ندارم ولی ی روز حقمو از ...

عزیزم امیدوارم به زودی شرایطش براتون مهیا بشه ❤

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2740
😂😂😂😂ببین گفتی دوستم گفتم ما جاست فرندیم فرندددد😂😂😂😂

همینطوری گفتم عذاب وجدان نگیری وگرنه تو دوست من نیستی خخخخخ  

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
از مغزم خخخخ فقط بگو اگه یه بار دیگه بو گوشت بده نمی‌خوامش میدونم عاشقمه چون من خیلی جذاب و خوشگلم ه ...

ذلیل نشی دختر 😐🤣

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اوکی اوکی تیکه بنداز😂😂😂😂😂😂😂😂

اره میندازم خخخخ تا شاید دلم خنک شه گرمم هست خخخ  

2706