2733
2734
من خیاطی بلدم اما کلاس نرفتم، علاقه خودمه که لباس رو بررسی میکنم میتونم مدلشو در بیارم.  البته ...

به نظرتون خوبه ازکامپیوتر چه چیزایی بلد باشم اگه ی روز خواستم جزئ رزومم باشه برام مفیده؟

منظورتون از نرم افزارهای علمی چیه ؟یه مثال میزنید ؟

شغلتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغل اینترنتیت چیه؟

نقره فروشی دارم خانم 😍بزودیم قراره با دوستم ی پیج تریکو سازی راه بندازم البته اینم بگم حتی ی درصد نیاز مالی نداذم خداروشکر ولی عاشق کار اینترنتیم فعلنم تا مدرکمو بگیرم گفتم مشغولک

2731
عزیزم مدیریت کدوم شاخشو (مالی-صنعتی -بازرگانی) فارغ التحصیل شدین ؟ مدرک بازار کار  چه مدارکی د ...

مدیریت بازرگانی دارم عزیزم 

دوره بازار کار چند تا دوره حسابداری گذروندم  ومربوط به مدیریت هم دوره های  امور مالی و بانکداری و دوره های تولید و فروش و صادرات واردات گذروندم 

mba رو ایشاالله گذاشتم برای گرایش ا رشدم 

زبان هم سلف استادی یعنی خودآموز یاد گرفتم 

میتونم کانال فرازبان تو یوتیوب رو بهت معرفی کنم بییییییی نظیره

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2738
به نظرتون خوبه ازکامپیوتر چه چیزایی بلد باشم اگه ی روز خواستم جزئ رزومم باشه برام مفیده؟ منظورتون ا ...

اول باید آفیس رو بلد باشه چون همه جا به دردتون میخوره مثل ورد و پاورپوینت و اکسل

منظورم از نرم افزارهای علمی، نرم افزارهای مربوط به پژوهش بود مثل spss

اگه بخوای مدرک بین المللی بگیری کجا باید برم کلاسش؟ به نظرتون خوبه از کامپیوتر چه چیزایی و بلد باشم ...

من سال89رفتم تهرانپارس،هرجا بری سر کار باید کامپیوتر بلد باشی عزیزم مهمه