2777
2789
عزیزم خیلیا مثل من ساعات مشخصی رو برای استراحت میان . مثلا من اکثرا آخر شبا ۱۱ و نیم به بعد قبل خواب ...

شما مشخصه کم میای

ی سریا همشگی ان

این تاپیک جوریه ک حس میکنم با سران مملکت نشست و برخاست داشتم تو سایت😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما مشخصه کم میای ی سریا همشگی ان این تاپیک جوریه ک حس میکنم با سران مملکت نشست و برخاست داشتم تو ...

وای 🤣🤣🤣البته منم امشب یکم زیاده روی کردم تاپیک نزدم ولی از ۱۱ و نیم دارم تو تاپیکا ول میچرخم خیلی حس مضخرف خوبیه 🤣

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 

من خیلی با استعداد بودم عاشق کلاسای هنری بودم اما مادرم نمیذاشت برم کلاس و اینا .. خیاطی می رفتم بهترین هنرآموز دوره بودم نقاشیم خوب بود  ورزش بوکس میکردم موفق بودم آرایشگری هم دوست داشتم برم  اما مادرم نذاشت میگفت فقط درس چون دانش آموز زرنگی بودم اما از درس زده شده بودم میشد در کنار درس این فعالیتارو انجام بدم اما نذاشتن یادم واسه مسابقات ورزشی پیاده می رفتم باشگاه یک و نیم ساعت راه بود تغذیه بعد ورزش نداشتم اصلا پول بهم نمیدادن جلومو گرفتن منو سوزوندن ..الان ۲۹ سالمه هیچی نشدم هرشب خواب رویاهامو میبینم ‌..‌ البته تقصیر خودمم هست ترسو بودم باید میجنگیدم باهاشون ..

اوخ دمت گرم عمه من ۲۸ سالشه هنوز پشت کنکوریه😂😂😂😐😐🤣🤣

۱۵ سالمه خیلی به زبان انگلیسی و ترکی و فرانسه علاقه دارن عاشق شنا و باشگاه رفتنم استعداد نویسندگی دارم ولی هیچ کدومشون کلاساش نزدیکمون نیست پولشم نداریم😐💔🤣🤣🤣🤣🤣خدا روزی رسانه بابا استعداد نویسندگیم خیلی خوبه ولی کسی نیست بگه از کجا شروع کنم کلا بیکار فقط درس میخونیم 

زندگی زیباست😐💔🤣🤣🤣 فقط کاش یکی بود راهنماییم گی کرد از کجا واسه نویسندگی شروع کنم  

خب مدیر مالی که نیاز به سابقه کار بالا داره  ولی شرکت رو نمیدونستم..درامدش چطوره؟ چه مقدار سرم ...

سرمایش رو نمیدونم اما دوستم ماشین خرید یه خونه هم کرج خریده و حدود200هم داره الان 

۲۶ سالمه

لیسانس مهندسی مکانیک دارم

دوره مهارت هفتگانه رو رفتم

سه ماه دوره ارایشگری رفتم

خیاطی رفتم و الانم دارم میرم

تو کاره پوستر و کاغذ دیواریم و تو خونه کار میکنم.

بصورت انلاین.

هنوزم دوس دارم یه عالمه کار جدید یاد بگیرم

22 سالمه لیسانس مدیریت دارم  4 تا مدرک فنی حرفه ای مخصوص بازار کار رانندگی خوبه زبان مکالمه ...

عزیزم مدیریت کدوم شاخشو (مالی-صنعتی -بازرگانی) فارغ التحصیل شدین ؟

مدرک بازار کار  چه مدارکی دارین؟دوره های ام بی ای رو گذروندی؟الان سر کار میری؟

زبان مکالمه محاوره ایی خوب باشه باید کلاس رفت چه کلاسی رفتی یا خودت یاد گرفتی تو خونه خودم میتونم یاد بگیرم به نظرت؟

منم می تونم بیست چهار ساعت به صفحه گوشی نگاه کنم بدون اینکه خسته بشم،😐

من کامپیوتر درحد ابتدایی بلدم به نظرتون چه چیزایی ازکامپیوتریاد بگیرم خوبه ی وقت خواستم کارکنم جزئ رزومه باشه خوبه؟

منظورتون از نرم افزارهای علمی مثلا چه چیزایی؟

2801