2733
2739
عنوان

بیاین از بدترین مهمان هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 84 پست
ببخشید میپرسما با کمال احترام به افغانستانی ها.. اما الان از ازدواج با یک ادم افغانستانی پشیمون نیست ...

اون چیزایی ک به ما نشون دادن و ما فکرشو میکنیم ک اره یه کشور فقیرن و مردمش هیچی ندارن در این حدم نیستن 

چندتا رفیقم افغانین میگن مثله ایرانه فقیرم داریم ثروتمندم میگه اونطور ک به شما نشون میدن بدبخت نیستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چقدر شمارو دوست دارم تایپیکهاتونو خوندم خیلی صبورین😙

خیلی لطف دارین عزیزم صبور نباشم مگه راه دیگه ای است

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

عزیزم ماهم افغانستانی هستیم ولی اینجوری ندیدیم تاحالا

تو دیگه خیلی خوش شانسی🙄😂

بهشون رو نده خب 

شام نهار نذار یکم استراحت کن مهمون تاسه روزه بعدش دیگه مهمون نیس

تو با دوتا بچه ک نوزاد بحساب میان چجوری جلوشون خم و راست میشی آخه؟

تقصیر خودته چرا از اول قبول کردی؟ جالبه همسرتم ب فکر شما و بچه هاش نیس انگار

2738
درسته خدا اجرت بده .مهمونهات رفتن؟؟

اره عزیزم امروز با دعوا بیرونش کردم البته زنه بهش برخورد فکرکن پسرش بدون دمپایی رفت دستشوی منم باپسرش دعوا کردم زنه تواتاق بود هرچی تودلم بود گفتم امروز ظهر رفتن

عزیزم ماهم افغانستانی هستیم ولی اینجوری ندیدیم تاحالا تو دیگه خیلی خوش شانسی🙄😂 بهشون رو نده خب&n ...

عزیزم این شانس من بوده البته امروز رفتن از دستشون راحت شدم

چندسال پیش عمم داشته میونده خونه مادربزرگم که طبقه‌ پایین خونه بابا ایناس.یه زن وشوهر تو کوچه مرده بهش میگه ببخشید میشه یه لیوان آب بدین خانومم بارداره.میان بهشون آب میدن.بعدمیگه میشه یه کم استراحت کنیم خونتون مامسافریم.بابامم دلش سوخت گفت بفرمایین.یه هفته خونه بابام بودن صبحونه ناهار عصرونه شام.زنه هم دست به هیچی نمیزد.بعد یه هفته بزووور رفتن

چ‌بی ملاحضن پدرو مادرش

به مهمونی داشتم اوایل ازدواجم متاسفانه از اقوام خودم پسر بیش فعالی داشتن سه سالم نیمش بود منم تو ساختمون پدرشوعرمم حیاط مشترک گلاب به روتون رفته بود تو حیاط نقطه به نقطه پی پی کرد بود مادرشوهر من وسواسی شدید،،،اونو جمع کرد مادرش البته با خونسردی کامل اومدیم تو نشستیم میوه خوردن پسره رفت ایستاده جیش کرد تو دمپایی دستشویی ،،،،

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
2706