2733
2734
عنوان

بیاین از بدترین مهمان هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 84 پست
من ایرانی شوهرم افغانه اره زائو هستم خیری ندیدم بخصوص بچه سومی 17 ماهشه اونم رسیدگی میخاد

چند سالته؟مادر 4 تا بچه ای یه خودی نشون بده

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترین مهمونی که دیدم به تازه عروس و داماد بودن که جلوی همه باهم دیگه ور میرفتن ،بعد میگفتن ما بریم بخوابیم 😝😝😝

یه بار که رفتن رو تخت برادرم اونم حساس ،جلو خودشون با عصبانیت روتختی و همه رو جمع کرد انداخت تو ماشین 

،🤭🤭🤭 از فرداش رفتن رو تخت مامانم 🥴🥴🥴

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

مواظب خودت باش بچهات کوچیکن فعلا بچه نیار به خانومه هم بگو پاشو کمک 

رو دروایسی نکن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2728
من ایرانی شوهرم افغانه اره زائو هستم خیری ندیدم بخصوص بچه سومی 17 ماهشه اونم رسیدگی میخاد

ببخشید میپرسما با کمال احترام به افغانستانی ها.. اما الان از ازدواج با یک ادم افغانستانی پشیمون نیستید؟؟؟

از این نظر میگم که خب خیلی فرهنگشون با ما متفاوته و همچنین اینکه بیشترشون اوضاع مالی مناسبی ندارن...

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
مواظب خودت باش بچهات کوچیکن فعلا بچه نیار به خانومه هم بگو پاشو کمک  رو دروایسی نکن

غلط کنم بچه دیگه بیارم دوتادارم دوتاهم بچه های شوهرم هستن برای هفت جدم بچه بسه این اخری هم ناخواسته شد

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
ببخشید میپرسما با کمال احترام به افغانستانی ها.. اما الان از ازدواج با یک ادم افغانستانی پشیمون نیست ...

شوهرم خیلی خوش اخلاقه فقط نماز دست بسته میخونه خدایش زحمت کش با کارگری بهترین خونه رو ساخت الانم سه ماه میشه اومدیم خونه خودمون

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2738
شوهرم خیلی خوش اخلاقه فقط نماز دست بسته میخونه خدایش زحمت کش با کارگری بهترین خونه رو ساخت الانم سه ...

خب خداروشکر.مهم حال خوب شماست...خوشبخت باشید

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
2706