2733
2739
عنوان

بیاین از بدترین مهمان هاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 84 پست
عزیزم هرچیم مهمون بدداشته باشیم به پای مهمونای شمانمیرسن😐 اصن حالامیفهمم مهمونای ماخیلیم خوبن😐

اولین بار همچین مهمان های دیدم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

خدا بهت صبر بده.دخترعموی شوهرم با شوهرشو دوتا پسرش بدترین مهمونم بودن.یه هفته خونمون مونده بودنو نمیرفتن.شوهرم از روز سوم دیگه تحویلشون نمیگرفت وآدم حسابشون نمیکرد ولی ککشون نمیگزید.دوتا بچه ی بی تربیت ویه مادر روانی که مشت مشت قرص اعصاب میخورد.هر شب با شوهره برنامه داشت😑انقدر راحت بودن که نگو شوهره تو دیس غذا میخورد😐اصلا وحشی به تمام معنا.ساعت ۳شب باباش فوت کرد زنگ زدن برگرد ایناهم با بی میلی جمع کردن رفتن شوهره هم هی غر میزد بابا الان وقت مردن بود😐فردا میخواستم برم جمعه بازار🤦‍♀️روح باباش شاد مارو نجاتمون داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خانم میبینن بهشون خوش میگذره وغذای آماده میذارید جلوشون،معلومه دیگه دلشون نمیخوادبرن بعدشم توی ...

همش تقصیر شوهر بی عقلمه حالا هم خودش پشیمون شده نمیدونه چیکار کنه

2728
2740

چه صبری دارین مادرشوهر من تنها اومد دو شب موند من سر درد گرفتم از صبح زود پاشدن و صبحانه درست کردن

چجوری تحمل میکنید 

دو تا سرفه کنید بترسن برن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
چ‌بی ملاحضن پدرو مادرش

مادرش خیلی بیشعوره پسرش چندبار در یخچال رو باز کرده امروز دوباره باز کرده بود میگفت نوشابه بده بخورم خدایش چندبار جلوی مامانش دعواش کردم

رفتیم ی شهر با همسایه اشنامون دوست شدیم زن تنها بود با دوتا پسر داشت اومدن خونمون چند رور موندن زنه بدحجاب بدسلیقه اعتیاد اخرش انگاری خواهرش تو شهرمون بود اومد پیداش کرد کلی حرف بدوبیره بهم زدن و رفت😂😂

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
مادرش خیلی بیشعوره پسرش چندبار در یخچال رو باز کرده امروز دوباره باز کرده بود میگفت نوشابه بده بخورم ...

چه نسبتی دارن با شما؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
همش تقصیر شوهر بی عقلمه حالا هم خودش پشیمون شده نمیدونه چیکار کنه

بی محلی کنید برن بابا

توی این اوضاع مردم شکم‌خودشونو به زور سیرمیکنن، اینا چه سرخوشن چندروز میرن خونه کسی میمونن

کروناهم که هست دیگه بدتر

2706